• MateuszM 2019-04-12 19:46:12

PiP ma wycen chwili ponad 20 spółek powiązanych gdzie głównym właścicielem jest Grupa PIP spółka w sanacji będąca własnością CP co tam się dzieje...wyższa sztuka księgowości

• Kontroler 2019-04-10 19:31:11

Sama prawda,

Jeśli rynek obserwuje „pracę” tych ludzi to oni już nie powinni znaleźć pracy w handlu nigdy. (fragment usunięty) Czy dałoby się to podciągnąć pod pragraf o „celowym działaniu na szkodę spółki” ???? Oni nie powinni opuścić tej firmy bez zarzutów prokuratorskich.

• sama prawda 2019-04-10 14:00:37

Podsumowując jedyne wyjście z sytuacji to upadek tego syfu, który pracownicy na sklepach jeszcze próbują sprzątać czego nie można powiedzieć (fragment usunięty), które nie mają kompletnie pojęcia o co chodzi w handlu.

• W temacie rownież 2019-04-09 23:20:15

Znającytemat,

Ja mam nadzieję, że niezależnie czy to upadnie czy ktoś to kupi tam będzie audyt i posypią się zarzuty prokuratorskie. (fragment usunięty) Gdzie nadzorca? Gdzie urzędy, które z automatu powinny kontrolować to co tam się dzieje ? (fragment usunięty) Klika nie daj się.

• Znającytemat 2019-04-09 19:24:15

Witam pracuje w PiP 20lat i krew mnie zalewa widząc codziennie jak (fragment usuniety) dożynają tą firmę jak świnię ...

To ludzie absolutnie niekompetentni nie mający zadnego pojęcia o handlu i jego realiach,działają jak zorganizowana grupa przestępcza(to jest materiał do CBŚ) wyprowadzając ostatnie pieniądze tej firmy. (fragment usunięty)

• George G 2019-04-09 12:31:25

PiP ma tylko jedno wyjscie ale dobre ! Oglosic sie bankrutem , kazdy miesiac to dla nich powiekszanie strat . Nikt normalny nie da im towaru ( nie chca tego ubezpieczac) , dziwie sie sadom ze pozwalaja na dalsza agonie .....

• BoskiJakubowski 2019-04-08 18:52:15

Jakubowski-100% racji PIP jest nie sprzedawalny chyba ze ktoś chce dużo włożyć na dużym ryzyku i sprzątać ten syf.PIP już ma zamknięte pole do popisu na runku w Polsce stracili zaufanie u dostawców w galeriach handlowych i instytucjach finansowych.

• Jakubowski 2019-04-08 18:43:55

adrian26 - no oczywiście, że nie ma majątku - sklepy i magazyny są wynajmowane. Jedyny realny majątek to towar - o ograniczonym terminie przydatności i wyposażenie sklepów (regały, lodówki. to co wkuli w posadzkę i płytki). Zresztą to drugie w dużej mierze zapewne finansowan eleasingiem, a to pierwsze na pewno jako zastaw pod kredyty bankowe. No chyba, że wierzysz w to, że marka PiP jest coś warta...

To, że wycena jest na 15 mln nie ma żadnego znaczenia, od początku jak CP przejął PIP wycena co kwartał rosła do 3 kwartału 2018 - nawet po otwarciu sanacji - a przecież było dawno wiadomo, że jest bardzo duży problem. Takie sieci nie da się uratować, jeśli nie przyjdzie inwestor, który na dzień dobry rzuci 200M, aby uspokoić dostawcó. Z całym szacunkiem PIP to nie Biedronk ai wspora część dostawców już te nalezności spisała i się pogodziłą - co nie znaczy, że dalej będą z nimi handlować - jak będą to nza gotówkę albo na 7 dni - żadna sieć tego nie wytrzyma, ponieważ żadna nie pracuje na takich warunkach (średnie terminy płatności w sieciach to 50-70 dni) - więc z tego nic nie będzie i tyle

• Zorientowany 2019-04-08 18:39:43

Jeszcze rok temu chcieli 400mln.Teraz widać ze promocja no ale co Tu sprzedać wszystkie lokale wynajmujących na umowach najmu mocno przeplaconych,klientów nie ma,wyposażenie to w większośći szrot zastawiony w Bankach,Biurowiec

Banku,logo spalone,brakuje aktywów żeby

coś zainkasować a i jeszcze kupa długów i spory sądowe...Tylko brać

• PL 2019-04-08 17:49:50

ostatni polski sklep

niech nas wykupią Niemcy, Portugalia czy inne kraje

Wszystko w rękach tych, którzy nie szanuja polskiej przedsiębiorczości, tylko wyzysk, zysk i ilość

a tłum wszystko kupi jak ładnie podane i zapakowane

ram-pam-pam

• Zorientowany 2019-04-08 17:46:56

Myślibórz jak jesteś jednym z nielicznych co dają towar na przelew to płaca!Wynajmujacym już tak nie płaca

• myślibórz 2019-04-08 17:41:15

Wywiązują się ze zbowiązań?

Jestem dostawcą - płacą mi, czasami z drobnym opóźnieniem ale dostaję. Na początku nie byłem pewien, ale teraz wiem że sanacja mi to gwarantuje.

Handluję z nimi normalnie i jestem zadowolony - oczywiście zawsze moze byc lepiej ale przynajmniej nie sprzedaje towaru za bezcen

• adrian26 2019-04-08 17:38:05

Drugie dno to podstawa - kazdy znajdzie. Majątek PiP jest przeceiż - sklepy + baza w postaci magazynów, etc.

To jasne że akcje są coś warte.

Wszyscy kładą kreskę nad Piotrem i Pawłem - a pytanie czy jest miejsce na rynku na takie sklepy?

Ja uważam, że jak najbardziej jest - sklepy gdize jest coś więcej niż tylko to samo i to samo i to samo

• Kontrahent, już były 2019-04-08 13:43:58

Grunt, że starczy dla (fragment usunięty). Wielkanoc w PiP w tym roku będzie w sierpniu bo na ta regularna nie ma szans by się odbyła. Z drugiej strony wtedy to nie będzie juz ich problem bo jesli zostaną to położą firmę zupełnie a jesli ktoś to kupi to pogoni to towarzystwo tam skąd przyszło by juz nie szkodziło bardziej.

• capitalowawydmuszka 2019-04-08 12:32:00

Z czego capitalowawydmuszka chce pokryc zobowiazania ukladu(300mln dlugu???).Bankructwo sie klania panie prezesie;).Sprawdzie stan gotowki na koncie wydmuszki jest dostepny,na dzien 31.03.2019 posiada 6mln zlotych...Katastrofa Panie i Panowie.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

• Max

3,69

• Śr

2,50

• Min

1,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7049
Ilość aktualnych ofert: 0
Ilość aktualnych ofert: 397 692

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.