• Zdegustowana 2019-07-08 22:30:28

Ludzie trochę szacunku do innych.

Po nazwiskach?

Jak tym pracownikom, byłym czy aktualnym (dziwne że tylko z działu handlowego), tak źle to szukajcie innych formalnych dróg dochodzenia do prawdy.

Jeżeli macie dowody to podpisujcie się pełnym imieniem i nazwiskiem, żeby wasi przyszli pracodawcy mogli wiedzieć czego się spodziewać po rozstaniu.

Hejt jest zły w każdej formie.

• Podyskutujmy z faktami 2019-07-08 20:51:44

~De Facto,

Skoro wymienione w komentarzu rzeczy są prawdą, a chyba nie jest to problem by skontaktować się z każdym z tych dostawców w sprawie „benefitów” lub sugerowanych tutaj korzyści odniesionych przez każda z tych osób .. to dość proste chyba ...

• Kuzyn 2019-07-08 20:25:44

Jestem Franczyzobiorca PIP i ta Pani ani nie buła moja przełożona ani podległa jednak miałem kilka spotkania na których się wypowiadała, sposobu ubiory nie komentuje bo to rzecz gustu, kompetencje oceniam na max Przedstawiciela w jakieś małej firmie produkującej pasztet w puszkach.Wiecej gwiazdorstwa niż wiedzy.A jak traktowała ludzi to już nie mój temat fakt jest jeden ze poziom kompetencji osób w departamencie handlowym i nie tylko mocno spadł i został zastąpiony byłymi pracownikami Tesco, Żabki,Almy

• De Facto 2019-07-08 20:21:27

Jak bylo....

Pani Magdalena S, ktora przeczekala na L4 czemu...bo pracowala tylko dla tego ze Lewandowski i Malinowski ja cenili :) bo zaprzyjaznione firmy pisaly...”Madziu wprowadz mi to...Madziu zdelistuj mi to...i Madzia tak robila...Krzysiu K mial wlasny import w firmie benefity plynely a alkohol, ktory zamowil za pieniadze PiP do dzis sie kurzy w sklepach....Andrzejek B kupowal jajka po 7 zl zamiast po 3 jak oferuje rynek...Ania Rz jest twarza firmy Kojoprojekt gdzie na stronie dostawcy rekomenduje ta firme no i wiele jeszcze mozna byloby pisac o tych wieloletnich i uczciwych pracownikach PIP....sam fakt ze sa tam od wielu wielu lat wskazuje ze dzialaja wylacznie dla dobra firmy...wiemy w jaki stanie ona jest....zobaczymy gdzie znajda prace....

• Kropka 2019-07-08 19:31:32

Na szczęście życie zweryfikuje was dwa razy. Pierwszy, jak PiP ogłosi upadłość nie przechodząc pozytywnie procesu sanacji. Drugi, z płaszczyzny przyszłego i potencjalnego pracodawcy. Powodzenia!!!!!

• Nie lubię kwiatów 2019-07-08 18:53:06

~to już koniec,

Widzę, że zaktywizowało się grono obrońców IK. Fajnie jest ustawić sprawę w ten sposób, że miała kogoś kogo nie trawiła, zwolniła a tez zwolniona osoba wylewa frustracje. Nie jest tak, że tylko 1 osoba jej nie znosiła. Ja jestem cały czas w firmie. Nie zdążyła dobrać się do mojego działu. Obrońcom IK uprzejmie przypominam o ludziach, którzy na L4 przeczekali „rządy dobrej zmiany”. Też mieli problem z samoakceptacją ? Pewnie mieli bo odnosiła się do nich jak do g... Powiem tylko, że dawno nie opijaliśmy niczego tak w firmie. Powtórzę to, co pisali inni, nie dajmy się zwariować. Wyrzuciła kilka osób i kolejnych nie zdążyła. Wszyscy zgodnie twierdzimy, że teraz można pracować i 16 godzin dziennie byle jej nie widzieć.

• Uratowałam się 2019-07-08 17:55:01

~to juz koniec

To chyba wszyscy tutaj krytykujący mają problem z samoakceptacją.

Byłam pracownikiem PiP, kiedy przyszła pani IK. Jestem kobietą i znałam i znam ludzi pracujących z nią. Gdyby tylko połowie z nich chciało się cokolwiek na jej temat napisać to cenzor tutaj nie miałby chwili wytchnienia. Mam swoje zasady i jako powtarzam kobieta nie zostawiłabym na niej suchej nitki. Mnie nie tknęła ale wiem co robiła innym ludziom.

• To już jest koniec... 2019-07-08 17:45:01

Komentarze osoby wypowiadającej się tak zaciekle o kobiecie są żenujące oraz impertynenckie a także świadczące o niskich wartościach moralnych, które wynikają z braku szacunku do własnej osoby, braku godności i dumy. Podszywanie się kilkukrotnie pod wieloma pseudonimami i prowadzenie tej wielostronicowej fali krytyki to tylko dowód na problemy z samoakceptacją i ciągłe życie przeszłością. Było, minęło. Amen.

• pełen wątpliwości 2019-07-08 14:44:36

ciekawe czy to prawda, że to pisze 1 osoba, czyli na zasadzie dedukcji osoba broniąca IK to też 1 osoba,

jednym słowem konflikt 2 osób, to złamię monopol i będę 3 uczestnikiem tej dyskusji

jakakolwiek była prawda, nazwanie pracownika zwalnianego przez IK "chwastem" mówi o osobie która go tak tytułuje wszystko ...

miejmy nadzieję, że IK wnikliwie analizowała pracę każdego ze zwalnianych ludzi

fala krytyki na tym portalu pokazuje, że niekoniecznie

ci ludzie, jeśli zostali zwolnieni bo coś zawinili chyba mają choć ciut samokrytyki i nie będą bawić się w walkę na portalach

• poznałem IK i wystarczy 2019-07-08 14:17:04

trudno ocenić kto pisze te posty, jeśli przeanalizuje się komentarz poniżej,

jeśli to ta sama osoba to ją dyskredytuje, choć wciąż nie odbiera jej prawa do krytyki, jednak jeśli to faktycznie osoba zwolniona przez IK na początku jej bytności w PiP ,to zachodzę w głowę skąd osoba spoza struktury może mieć takie informacje, coś mi się nie klei ..

dziwne by ta sama osoba miała informacje co w centrali, co w sklepach , co na zarządzie, co z płatnościami, zobaczymy ..kogoś jednak ubodła krytyka

• 😊 2019-07-08 12:27:12

Najśmieszniejsze jest to, że wszystkie te hejtujące wypowiedzi pochodzą od jednej j tej samej osoby. Chwasta, którego wyrwano w pierwszej kolejności ☺️😄😁 boli co?!? 😊😊😊

• też z branży 2019-07-08 11:41:14

-Jacek, branża,

musiałeś coś napisać bo przy tym wodospadzie komentarzy na temat IK, sama musi pisać lub obdzwonić znajomych by kontrowali to co ludzie piszą,

jak to mówią kto sieje wiatr, ten zbiera burze..

teraz jest burza bo weryfikacji jej pracy w PiP

- zarząd zweryfikował wyrzucając ją... (komentarz niezgodny z regulaminem forum)

• Janek, branża. 2019-07-08 09:56:29

Dziwię się części komentarzy, pracuje w branży ponad 20 lat, z czego pewnie jakies 15-17 lat znam Panią Izabelę osobiście. Mijaliśmy się biznesowo wiele razy i po różnych stronach, raz konkurowaliśmy, innym razem współpracowaliśmy. Jedno jest pewne: życzę Państwu i sobie więcej takich fachowców jak Pani Izabela - merytorycznie, z bogatym doświadczeniem i dorobkiem - Jej produkty w sieci z płazem są do dziś na półkach, a kolejni KAMowie przejmujący klientów po Pani Izabeli maja trudne zadanie, żeby realizować targety na takim samym wysokim poziomie.

• Prasówka 2019-07-07 17:44:01

Smutne te wszystkie komentarze ale niestety prawdziwe. Gdzie jest rzecznik PiP który tak lubi robić prasowkę na platformie ale tylko te artykuły które nie ujawniają prawdy o zarządzaniu i tego co w PiP dzieje się naprawdę. Może już czas żeby skończyła się prywata kolezenstwo i zakłamanie. Żenujący poziom zarządzania bo jednych cymbalow zamienili na innych. Najbardziej przykre jest to że pracownicy widzą to wszystko ale nikt z nimi nie rozmawia nikt nie pyta co oni myślą o firmie i o ludziach którzy tak naprawdę ja niszczą A nie jej pomagają. Szkoda Spara bo może mają wizję i dobre chęci ale nie mają świadomości jakimi ludźmi się otaczają. Nic się nie zmieni bo takie osoby jak M.M J.K czy inne kwiatkowe i koszykowe swoją butą i arogancją zniszczą wszystko tak jak robią to cały czas. Firmą są ludzie A ci którzy nią zarządzają nie dorastają im do pięt. To jedyne miejsce gdzie można napisać prawdę o tym całym bałaganie. Panie rzeczniku PiP liczę na Pana może czas na szczerą ocenę sytuacji....

• Dobry kontakt z centralą 2019-07-07 15:46:44

-były pracownik,

Jedne co można powiedzieć, że pani której dotyczą te komentarze swoją butą i arogancją próbowała wyciszyć tych, którzy migli poddać w wątpliwość jej kompetencje do zarządzania działem. Usunięcie tych, „krnąbrnych” .. podwyżki dla miernych ale wiernych, zatrudnienie beznadziejnych ale oddanych. (... komentarz niezgodny z regulaminem forum) (...) To nie tajemnica ze PiP mimo sanacji nadal nie reguluje terminowo swoich zobowiązań. I to wszystko za dziesiątki tysięcy PLN miesięcznie. Warto trzymać rękę na pulsie i jak tylko ta pani wypłynie gdzieś na rynku, niezwłocznie poinformować nowego pracodawcę bo z informacji wiadomo, że ten patologiczny model jest powtarzany, gdziekolwiek ta pani się pojawiała.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

• Max

26,60

• Śr

18,67

• Min

13,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 6846
Ilość aktualnych ofert: 296035

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 692

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.