• FRANCZYZOBIORCA 2019-07-20 10:20:23

A TO DLA CZEGO MASZ COŚ DOSTAWAĆ ZA DARMO ???KAŻDA FIRMA PRACUJE NA SIEBIE!!!ZA DARMO TO W MOPSIE DAJĄ!!

MOŻNA WSPÓŁPRACOWAĆ ALE NIE MA CO LICZYĆ NA JAKIEŚ PROFITY FINANSOWE JEŚLI COŚ NIE JEST OBJĘTE UMOWĄ!!!

KAŻDA INWESTYCJA OBJĘTA JEST RYZYKIEM I ZAWSZE MOŻE NIE WYPALIĆ ALE TAKI JEST BIZNES!!!

ZAŁOŻĘ SIĘ ŻE SPAR RPA BĘDZIE OBCHODZIŁ SIĘ JESZCZE SUROWIEJ Z FRANCZYZOBIORCAMI NIŻ SPAR POLSKI ,TO JEST ZAGRANICZNY GRACZ I JEST NASTAWIONY NA JAK NAJWIĘKSZY ZYSK MACIE PRZYKŁAD JERONIMO I EUROCASHU( Z KAMIENIA WYCISKAJĄ WODĘ)

• Mariola 2019-07-19 23:27:02

Spar z Afryki tez ci nie da nic za darmo

• ja 2019-07-19 17:06:45

...FB - Rzeszów nigdy nic nie dał za darmo,ci wszyscy dyrektorzy w siedzibie czy w regionach i ich kierownicy plus zamówienia to wielka chałtura handlowa.Nawet za plakaty formatu A4 należało płacić.Retro zwiększane jak wyrabiałeś procent a jak i tak wyrabiałeś to nie realizowano zamówień/dostaw żeby jak najmniej płacić! "umoczyłem" 1,5mln w tym biznesie.Dyrekcja handlowa w Rzeszowie to "zamknięta,bardzo szczelna grupa kolesiów" tyle w temacie

• FRANCZYZOBIORCA 2019-07-19 12:03:37

KONKRETY franczyzobiorca SPAR ,

JA NIE MAM ŻADNYCH PROBLEMÓW ZE SPAR POLSKA ,DOSTAJE OD NICH WSZYSTKO CO MI SIĘ NALEŻY(PRZYNAJMNIEJ DO TEJ PORY)I PISZĘ TO NIE TYLKO W SWOIM IMIENIU ALE TAKŻE INNYCH WŁAŚCICIELI SKLEPÓW Z KTÓRYMI ROZMAWIAŁEM O TEJ SYTUACJI, JA TEŻ IM NIE JESTEM NIC DŁUŻNY!

POMOC MERYTORYCZNĄ TEZ ZAWSZE OTRZYMUJĘ,

A TOBIE O CO CHODZI?MOŻE NIE WYWIĄZUJESZ SIĘ Z ZAPISÓW UMÓW ALBO SPAR POLSKA WOBEC CIEBIE ??UZASADNIJ TO A NIE SZAFUJ OGÓLNIKAMI !!

POZDRAWIAM !!!

• Franczyzobiorca Spar 2019-07-19 10:28:33

@Franczyzobiosrca- Czy jesteś w stanie zrozumieć, że przyczyną wypowiedzeń umów ze strony franczyzobiorców Spar nie jest oferta nowej firmy, tylko problemy z obecną (Spar Polska), której to właściciel nie rozmawia z nami tylko ma nas gdzieś i nie widzi dalej niż czubek własnego nosa. Ciągnie franczyzobiorców za sobą na siłę!!!

Niech się odczepi od Spar Int i Spar Group LTD. Niech poszuka winy we własnym, nieracjonalnym działaniu.

Przyczyna problemów jest tylko i wyłącznie on!

• Marek 2019-07-18 15:02:15

Jak na dwa lata?co potem?

• Franciszek 2019-07-18 11:48:19

Była by nadzieja na walkę na rynku gdyby: Piotra i Pawła przejęła spółka Spar Group a nie jakaś podspoleczka , dofinansowała odrazu firmę w minimum 100mln zł , doprowadziła do ugody dot. Zaległości z dostawcami i wynajmującymi , porozumiała się z franczyzobiorcami i powołała zarząd i menadżerów którzy nie mieli nic wspólnego ani ze Spar Polska ani PiP. A wszystko wskazuje na to ze to przejęcie za grosze i bez realnego planu popartego mocnym dofinansowaniem , wyobrażenia są takie ze będzie to na kredytach kupieckich u dostawców

• FRANCZYZOBIORCA 2019-07-18 11:23:53

OD RAZU WIDAĆ ŻE COŚ TU ŚMIERDZI WYSTARCZY SPRAWDZIĆ KTO ZASIADA NEW Polish Investments (CO TO ZA SPÓŁKA WOGÓLE)CO TYDZIEŃ ZMIENIĄ ADRES FIRMY Z KAPITAŁEM ZAKŁADOWYM 5 TYŚ ZŁ TO CHYBA JAKIŚ ŻART.TYPOWE WROGIE PRZEJĘCIE!!!byli ludzie ze SPAR POSKA!! ZAPACHNIAŁA IM WIEKSZA KASA ,WIĘC CHCĄ NASZYCH ZAŁATWIĆ ALE SPAR RPA

TEZ IM PODZIĘKUJE NIEDŁUGO GDYBY TYLKO IM SIE UDAŁO PRZEJĄĆ SPAR POLSKA KTÓRA MA POLSKI KAPITAŁ!!

JA TRZYMAM KCIUKI ZA SPAR POLSKA!!

FRANCZYZOBIORCY SPAR POLSKA NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA OBIETNICE SPAR RPA BO BEDZIECIE TEGO ŻAŁOWAĆ !!!!!

• Franek 2019-07-18 10:57:32

I tak nic z tego nie będzie, chałtura a nie biznes

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

• Max

4,49

• Śr

3,20

• Min

1,89

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 6551
Ilość aktualnych ofert: 303040

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 692

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.