• Filip 2019-08-09 13:08:13

To co się dzieje w marketach tej sieci, wygląda na jawne bankructwo, ogromna ilość towaru przeceniona, naładowane żółtych karteczek, przecen, promocji, wielkie billboardy z "Wietrzeniem magazynów", kartki, że niby zmieniają się dla mnie, towaru na półkach co kot napłakał, podstawowe produkty w jakiś nędznych ilościach. Ciekaw jestem co się tam odjaniepawla...

• Gabriel 2019-08-05 13:05:02

KTO TO JEST RUDY ?

• Gabriel 2019-08-05 13:01:18

To smutne jak z bardzo atrakcyjnej sieci garstka niekompetentnych lub niewiernych zrobiła nędzę ! I to w kilka lat...Dlaczego ich nikt nie rozliczy ?

• Analityk 2019-08-03 17:24:36

Rudy zamyka na skobel całość. Jeszcze tylko kilka projektów na bazie wnikliwych obserwacji i analiz. Proza życia im dłużej UKej wierzy w sukces tym dłużej kasa płynie do Rudego.

• Zeghar 2019-08-02 23:05:15

Redukcja asortymentu i uproszczenie oferty spożywki. Ale przecież to już jest. Od bardzo dawna oferta Tesco jest nędzna. To będzie jeszcze gorzej?

• Marcin 2019-07-31 19:22:22

A co z Tesco Górczewska? Czekam z utęsknieniem aby było tam w końcu normalna sieć, jakalolwiek inna i w końcu będę mógł po 10 latach robić koło domu zakupy :)

• mena 2019-07-31 12:44:30

w mojej miejscowości tesco przypomina dawny sklep GS, przez lata nic zmieniono, nie unowocześniono, zawsze jakiś zapyziały.nie lubię tam robić zakupów.Tej sieci potrzebny jest świeży oddech/ o ile mają zamiar jeszcze funkcjonować.

• ajo 2019-07-31 12:13:30

3 małe markety w Kielcach dla kogo, wie ktoś?

• Szkliński 2019-07-31 08:49:31

Gorzów będzie miał Carrefour.

• Damian 2019-07-30 22:41:43

Specjliści handlu z centrali. Samouwielbienie i nieznajomość podstawowych zasad współpracy. Najgorsze jest to że ci psełdospecjaliści wypływają teraz w innych sieciach nazywając się ekspertami. Wielkie Tesco a takie małe.....Gratulacje . Biznes rozłożony na łopatki.....

• magnesia 2019-07-30 22:40:19

wiadomo kto przejmie Tesco na Gocławiu w warszawie?

• Ja 2019-07-30 20:50:08

Sprzedali też Gorzów Wlkp ul. Słowiańska jeszcze nie wiadomo komu

• Olala 2019-07-30 19:59:33

Ja bym jeszcze dodal bute, arogancje i parainteligencje. Powinni wyrabac wszystkich pracujacycg ponad 5 lat, a na pewno ponad 10 lat w centrali, to oni do tego doprowadzili swoja ignorancja, brakiem wiedzy i umiejętności. wszystkich!!! Oni nie umieja myslec o niczym innym tylko o rzeczach ktore sa nic nie warte ale, stwarzaja pozory przydatnosci tych dziwnych ludzi nazywajacuch siebie specjalistami w handlu:):):) tyle bezsensownych projektów, wywalonej na nie kasy, wypalonej benzyny przez nic nie tworzących dobrego dla firmy i klientow audytorow, tyle zakochania w sobie to nie ma w zadnej firmie, zobaczycie beda o tym książki i filmy typu zarzadzanie firma dla matolow czyli jak nie roboc aby nie doprowadzic do upadku firmy:):) zenujace ale prawdziwe:)

• Hehe 2019-07-30 19:40:56

Nieopisana pycha, samouwielbienie, marnotrastwo i brak odpiwiedzialnosci kroczyla przed upadkiem ktory teraz trwa, nie mogli byc innego efekty, bardzo solidnie na to pracowali ci wszyscy pozoranci i udawani znawcy handlu z centrali

• Amman 2019-07-30 16:57:37

Przeraża mnie to, że jeszcze w 2011 roku pracowałem w Tesco. Wraz ze współpracownikami zalecaliśmy zarządowi działania takie, jak opisane powyżej. Jest 8 lat później, a Tesco jest na skraju upadku i dopiero otwiera oczy po kilku (nastu) dziwacznych wygibasach, które z góry były skazane na porażkę.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

• Max

4,49

• Śr

3,20

• Min

1,89

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 6551
Ilość aktualnych ofert: 303040

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 692

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.