• Księgowa 2019-10-28 08:13:30

Niech PIP powie ile wisi do US i ZUS

• kierownik 2019-10-23 10:43:58

Są sklepy do których przychodzi 300-500 klientów dziennie i są to lokalizacje np. w Warszawie o powierzchni sklepu 2000mkw, o czym Panowie z tej firmy mówią.Dno i metry mułu.

• Franek 2019-10-22 08:46:47

Składajcie wierzyciele pisma o nadzór Prezesa Sądu i Ministerstwa Sprawiedliwości nad przebiegiem Sanacji , to trwa za długo to nie jest czysta sprawa

• Olga byly dostawca do PiP 2019-10-22 08:33:25

Do Zainteresowany -

"na jakim dokładnie etapie jest sprawa?" moja sprawa jest w sadzie... bo sanacja.

Wierzyciele mają teraz składać papiery ile im P i P zalegają tak? NIC NIE WIEM I G***O IM MOGE ZROBIC NA TYM ETAPIE ...BO SANACJA tylko kreca i mowia "mamy pieniadze na splate WSZYSTKICH dlugow" ha ha. mi zalegaja 800 tys za sam towar PLUS 2.8 mln.

I po tym będzie zawarty układ? a skad mam wiedziec?!?!

• Franek 2019-10-22 06:51:24

Ja chciałbym tylko uprzedzić właścicieli lokali w których teraz jest PIP a ma być Spar nie akceptujecie żadnych ustępstw , nie obniżajcie opłat zanim nie będzie układu z wami jako wierzycielami, zabezpieczcie swoje interesy żeby znowu nie stracić pieniędzy.Panowie i Panie którzy wam opowiadają bajki dostają za to Kasę (prowizje)!

• Henas 2019-10-22 04:38:48

Pamiętam jak kiedyś chciałem zostać dostawcą tej pożal się boże fermy. Kupiec huj....ek P.G. wyłudził od nas wtedy z 40 probnikow i je wwypił. Drogie trunki powyżej 100zł szt. Przez cały okres udawał zainteresowanie a na koniec powiedział że jednak nie jest zainteresowany

y. Napisałem wtedy pismo do wiadomości wszystkich włącznie z zarządem ze jak igg nie stać na dobre trunki wystarczy poprosic a nie kraść😀😀 Dzisiaj się śmieje z tych Januszy biznesu ale bardzo mi szkoda dostawców . Na ich miejscu nie szedł bym na żaden układ. Oni działali z premedytacją.

• Zainteresowany 2019-10-21 21:47:36

Do Olga: to na jakim dokładnie etapie jest sprawa? Wierzyciele mają teraz składać papiery ile im P i P zalegają tak? I po tym będzie zawarty układ?

• Franek 2019-10-21 20:49:21

Kiedy Rady Wierzycieli to jest 14 miesiąc Sanacji !?-kpina z prawa i poszkodowanych na kilkaset milionów

• Poszkodowany 2019-10-21 20:14:28

Czeski film nikt nic nie wie. tylko

lakoniczne komentarze, spisy zrobione a kontaktu brak.

• Olga byly dostawca do PiP 2019-10-21 17:59:38

ZES***I sie a nie splacili.

• Zainteresowany 2019-10-21 17:34:17

Oni w końcu zaległości oddali czy nie? Na innej stronie napisali że "spłacili wszystkie bieżące zaległości" - jak to rozumieć?

• Jola 2019-10-21 15:06:49

Komedii ciąg dalszy, klienci i rynek wszystko zweryfikują kwestia czasu.Wierzyciele oczekują spłaty długów Piotra i Pawła i to nie w 20-30%.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7636
Ilość aktualnych ofert: 475229

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 692

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.