REKLAMA
REKLAMA

Hurtimex rozwija franczyzę i otwiera dwa nowe sklepy z odzieżą dziecięcą

Autor: NewConnect 20 października 2015 11:47

Zarząd Hurtimex SA poinformował o podpisaniu dwóch umów i nowo otwieranych sklepach franczyzowych.

REKLAMA

Spółka zawarła z kontrahentem jako franczyzobiorcą, umowę na świadczenie usług w zakresie przedstawicielstwa handlowego (umowa franczyzy) w odniesieniu do lokalizacji lokalu-sklepu, znajdującego się w Kraśniku (województwo lubelskie). Spółka (franczyzodawca) powierzyła franczyzobiorcy prowadzenie składowania i sprzedaży dostarczonych przez siebie towarów, w szczególności odzieży dziecięcej marek: TUP-TUP oraz marek z portfolio KFG (Kids Fashion Group).
Przygotowanie lokalu, dostosowanie jego wyposażenia, zatowarowanie oraz uruchomienie sprzedaży nastąpiło w ostatnich dniach sierpnia br.

Spółka zawarła również z umowę na świadczenie usług w zakresie przedstawicielstwa handlowego (umowa franczyzy) w odniesieniu do lokalizacji lokalu-sklepu, znajdującego się w Tarnowie (województwo małopolskie). Przygotowanie lokalu, dostosowanie jego wyposażenia, zatowarowanie oraz uruchomienie sprzedaży nastąpi dnia 23 października br.

Spółka od wielu sezonów wykazuje aktywność w zakresie pozyskania nowych lokalizacji dla otwarcia i prowadzenia sklepów franczyzowych, podejmując szereg rozmów i negocjacji handlowych z potencjalnymi partnerami. Tym samym spółka realizuje długofalową strategię ciągłego powiększania sieci sklepów na terenie całego kraju.

Firma Hurtimex S.A. kontynuuje politykę sprzedaży zapoczątkowaną w 2011 roku, polegającą na zapewnieniu dostaw – szerokiego portfolio marek Kanz oraz marki własnej TUP TUP, do rozwijającej się sieci sklepów franczyzowych, pozycjonując ten kanał dystrybucji jako model biznesowy charakteryzujący się stale rosnącym potencjałem.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA