Bierhalle w Galerii Północnej wychodzi naprzeciw trendom (galeria)

Autor: pr 7 grudnia 2017 13:25

Bierhalle w Galerii Północnej wychodzi naprzeciw trendom (galeria) Fot. materiały prasowe Forbis Group

Zmiana funkcji nowoczesnych galerii handlowych determinuje również przekształcanie się oferty gastronomicznej. Odświeżony koncept restauracji Bierhalle przygotowany przez Forbis Group dla lokalu w Galerii Północnej udowadnia, że gastronomia w galerii handlowej wchodzi na nowy poziom. To już nie tylko forma szybkiego zaspokojenia głodu w trakcie zakupów, ale sposób spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Jak zauważają eskperci Forbis Group, w każdej galerii handlowej nowej generacji widoczne jest stopniowe zmniejszenie roli zakupowej, a powiększenie znaczenia strefy leisure. Przejawia się to między innymi w zmianie oferty gastronomicznej. Aby się wyróżnić deweloperzy ściągają do swoich galerii najemców spoza standardowej oferty foodcourtowej. Bardziej niż na fast foody stawia się na casual diningową ofertę, a nawet restauracje z nieco wyższej półki. Coraz częściej w galeriach handlowych spotykamy lokale z osobnym wejściem i letnimi ogródkami. Przyjazny klimat ma sprzyjać spędzaniu tam większej ilości czasu niż w standardowej strefie gastronomicznej.

Właśnie ten trend zainspirował restaurację Bierhalle, która w Galerii Północnej otworzyła lokal według odświeżonego przez Forbis Group konceptu. Nastawiony jest on bardziej na rodzinne obiady i spotkania w gronie znajomych. Ważnym zadaniem dla projektantów było zachowanie klimatu istniejących już lokali Bierhalle. We wnętrzu zastosowano wiele elementów stalowych oraz siatkę, z których wykonano regały. Na ścianach przeważa beton oraz czerwona biała i szara cegła. Architekci Forbis Group wykorzystali w projekcie materiały, które wracają do łask, takie jak na przykład karbowane szyby. Charakterystycznym elementem wnętrza jest też bar z zielonych luksferów. Motywem „spinającym” całość aranżacji jest drewno. Zarówno stoły jak o meble mają przyjemny jasny kolor drzewa.  Dodatkowym elementem dekoracyjnym są kolorowe plakaty z piwem w roli głównej. Wyjątkowy klimat tworzą industrialne lampy. Lokal ma mocno zaznaczone strefy, co zwiększa jego funkcjonalność. Znajdziemy tu zarówno podesty, jak i siedzenia przy ścianach na lożach, stoliki okrągłe, stoliki kwadratowe - cztero- lub dwuosobowe.  Wygospodarowano również sale VIP room na imprezy zamknięte oraz specjalne miejsce dla dzieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane