Catering dietetyczny PowerMeal.pl zaczyna działać w Warszawie

Autor: dlahandlu.pl 8 stycznia 2018 13:38

PowerMeal.pl, dostawca cateringu dietetycznego na południu Polski rozpoczyna świadczenie usług w Warszawie. Ceny diet rozpoczynają się od 38 złotych za dzień.

 

Od założenia firmy w 2016 roku PowerMeal.pl z usług firmy mieli okazję skorzystać mieszkańcy Małopolski, z czasem jej zasięg się zwiększył i objął również Aglomerację Śląską.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że w Warszawie działa wiele firm cateringowych, ale zdecydowanie widzimy na tym rynku miejsce dla PowerMeal.pl. Do naszych atutów należy m.in. różnorodność oferty, sprawność dostaw oraz przystępność cenowa naszych diet. Aby przekonać do skorzystania z naszych usług przygotowaliśmy zestaw próbny składający się z 5 posiłków, który można zamówić do końca stycznia za jedyne 29,99zł. – mówi Kamil Warzecha, szef firmy PowerMeal.pl.

Bardzo ważne dla PowerMeal.pl jest wykorzystywanie w przygotowaniu posiłków w pełni naturalnych i nieprzetworzonych wcześniej produktów. Firma zapowiada, że jako jedna z pierwszych w branży cateringu dietetycznego na wiosnę uruchomi własne gospodarstwo rolne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,47

  • Min

    2,52

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8520

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane