Chopstix Noodle Bar nowym najemcą Sukcesji

Autor: pr 23 listopada 2017 14:06

Jako zapowiedź serii otwarć nowych marek w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja w Łodzi, już w połowie listopada do grona najemców dołączył Chopstix Noodle Bar. Realizując plany ekspansji w Polsce, restauracja zaprezentowała drugi lokal. Marka oferuje dania azjatyckie, serwując je w wygodnej formie na wynos. Klienci mogą wybierać spośród trzech, orientalnych kuchni: tajskiej, chińskiej oraz koreańskiej.

Debiutująca na polskim rynku znana sieciówka z Wysp Brytyjskich ma obecnie 66 lokali w Irlandii oraz Wielkiej Brytanii. Restauracje obecne są przy prestiżowych lokalizacjach ulic handlowych oraz w strefach food court największych obiektów. W tym roku marka wkroczyła do kraju nad Wisłą, swój drugi lokal otworzyła w CH-R Sukcesja. Restaurację można znaleźć na poziomie 1 w strefie punktów gastronomicznych.

Choptix dopełnia ofertę gastronomiczną Sukcesji, w skład której wchodzą doceniane przez łodzian oraz jedyne w mieście Vapiano, podkreślający przywiązanie do smaków Japonii Nekko Sushi oraz Grand Kebab, Subway, KFC, McDonald's i Burger King.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane