Druga kawiarnia Starbucks w Galaxy Centrum w Szczecinie

Autor: dlahandlu.pl 15 listopada 2017 12:05

Starbucks umacnia swoją pozycję w Szczecinie i otwiera czwartą kawiarnię w tym mieście. Nowy lokal znajduje się w rozbudowanej części galerii Galaxy Centrum i jest drugą kawiarnią marki w tym miejscu. To już kolejny przykład, gdy Starbucks decyduje się rozwijać dwie kawiarnie w jednym centrum handlowym.

Nowoczesne centra handlowe to lokalizacje kluczowe dla Starbucks. Dzięki ich popularności sieć ma szansę dotrzeć do dużej grupy gości, którzy coraz częściej wybierają galerie na miejsce swoich spotkań ze znajomymi, odwiedzając je nie tylko podczas zakupów.
– Druga kawiarnia Starbucks w Galaxy Centrum pokazuje, że marka nieustannie poszerza swoją dostępność dla gości - mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. – Takie rozwiązanie funkcjonuje już i sprawdza się m.in. w Krakowie czy Poznaniu. Dwie kawiarnie w jednym centrum handlowym to wygoda dla naszych stałych Gości, którzy odwiedzają nas regularnie oraz okazja na przyciągnięcie do Starbucks także tych, którzy spontanicznie podejmują decyzję o miejscu spotkania – dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,44

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane