Firma Wojtex rozwija kanał delivery poprzez aplikację Zjemy.co

www.portalspozywczy.pl 15 listopada 2017 14:24

– W Polsce i na świecie rynek zamawiania jedzenia z dostawą do domu ulega wyraźnej przemianie. Z roku na rok staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem – mówi Wojciech Goduński, właściciel PPHU Wojtex. Firma rozwija kanał delivery poprzez aplikację Zjemy.co.

PPHU Wojtex poszerzyła działalność o aplikację mobilną Zjemy.co do zamawiania jedzenia.

– Na przestrzeni ostatnich lat, ilość zamawianych posiłków online błyskawicznie wzrosła – tłumaczy Wojciech Goduński, właściciel PPHU Wojtex. Internet jest najlepiej i najszybciej rozwijającym się środkiem przekazu. Ilość osób korzystających z sieci internetowej powiększa się z dnia na dzień.

Jak tłumaczy, dziś coraz więcej restauracji posiada w swojej ofercie dowóz potraw do domu lub biura oraz umieszcza swoje menu w internecie, gdzie klienci mają szansę zamówić jedzenie w opcji na wynos czy też mobilnie.

– W ciągu ostatnich kilku lat wydatki Polaków na usługi gastronomiczne znacznie wzrosły. W najbliższej przyszłości dynamika ta będzie się utrzymywała, a nawet możemy obserwować jej nasilenie w efekcie zmieniających się upodobań i hierarchii potrzeb konsumpcyjnych Polaków. Zmiany pokoleniowe, współczesny styl życia oraz rozwój nowoczesnych technologii spowodowały, że oferta handlowa oparta jest na wielu rozwiązaniach – klient może zjeść w restauracji, a także zamówić jedzenie w dowolnym miejscu za pomocą aplikacji mobilnych – tłumaczy właściciel PPHU Wojtex.

– Zjemy.co pozwala włączyć do oferty niezliczone ilości oraz rodzaje dań. Jest elastyczna oraz szybka przy wprowadzaniu nowego produktu, a to wszystko przy małym nakładzie pracy od strony technicznej, ponieważ wszystko zarządzane jest z wyprzedzeniem. To stanowi prawdziwą przewagę konkurencyjną oraz siłę napędową sprzedaży. Ważne jest również to, że nie ma żadnych ograniczeń, żadnych barier. Można wymyślić co się chce, wprowadzić dowolną innowację. Klient sam decyduje o doborze składników – za pomocą aplikacji mobilnej mogą w dowolny sposób dobierać skład potraw, zgodny z ich ideologiami, preferencjami oraz zdrowiem – mówi restaurator.

Jak podaje firma, Zjemy.co ma najniższą stałą prowizję na rynku – 6%.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane