Food Show 2018: Czego Milenialsi oczekują od świata kulinarnego?

www.portalspozywczy.pl 21 lutego 2018 12:32

Food Show 2018: Czego Milenialsi oczekują od świata kulinarnego? Jakub Mielniczuk, współzałożyciel studia kulinarnego CookUp/ fot. Żelazna Studio

- Jak w przyszłości będzie wyglądać przygotowywanie posiłków oraz dostawy potraw oraz czego tak naprawdę Milenialsi oczekują od świata kulinarnego - o tym porozmawiamy w ramach Food Show 2018 podczas debaty "Milenialsi w kuchni: przepisy z bloga, diety pudełkowe, funkcjonalny sprzęt, designerskie gadżety kuchenne" - zapowiada Jakub Mielniczuk, współzałożyciel studia kulinarnego CookUp.

Jakub Mielniczuk, współzałożyciel studia kulinarnego CookUp weźmie udział w debacie "Milenialsi w kuchni: przepisy z bloga, diety pudełkowe, funkcjonalny sprzęt, designerskie gadżety kuchenne" w ramach Food Show 2018.

CookUp to sieć studiów kulinarnych, w których organizowane są tematyczne warsztaty kulinarne.

Podczas debaty pt."Milenialsi w kuchni: przepisy z bloga, diety pudełkowe, funkcjonalny sprzęt, designerskie gadżety kuchenne" będziemy rozmawiać o tym czy kuchnia nadal pozostaje sercem domu i czy aby na pewno służy milenialsom do tego, aby w niej gotować. Będziemy także rozmawiali o nowych pomysłach na gotowanie - poza domem, w formie spotkania z przyjaciółmi. Przyjrzymy się nie tylko diecie młodych konsumentów i ich wymaganiom co do produktów spożywczych, ale postaramy się także przybliżyć słuchaczom tematykę designu - będziemy dyskutować o sprzęcie i gadżetach oraz o rozbieżności pomiędzy tym co jest modne i co "wypada" używać w kuchni, jakie trendy kreują media społecznościowe (np. Instagram), a tym jak wygląda rzeczywistość.

Po najnowsze trendy i przewidywania zapraszamy na Food Show 2018 w marcu do Katowic! Będzie inspirująco! WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

Food Show 2018 rozpocznie się w niedzielę 11 marca. Będzie to dzień otwarty dla publiczności / mieszkańców Śląska, dla których przygotowujemy warsztaty, degustacje, live cooking, strefy smaku i doświadczenia, spotkania z mistrzami kuchni i blogerami kulinarnymi.

W ramach dni dla profesjonalistów (12-13 marca 2018 r.) odbędą się debaty i dyskusje branżowe z udziałem szefów kuchni, firm gastronomicznych, spożywczych, oraz dostawców. Będą im towarzyszyć wystawy, ekspozycje, prezentacje produktów żywnościowych, degustacje, pokazy gotowania, warsztaty kulinarne. Podczas Food Show zapraszamy także na V edycję GASTROSILESII, która po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w ramach II edycji Food Show.

Podczas Food Show odbędzie się także wieczorna Gala, w czasie której wręczymy nagrody Food Show Star dla najlepszych produktów i dla najlepszych dostawców HoReCa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3903

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane