Food Show 2018: Ludzie chętnie eksperymentują w kuchni, ale są wygodni (wideo)

www.portalspozywczy.pl 20 marca 2018 10:49

Ludzie bardzo chętnie eksperymentują w kuchni, poszukują nowych smaków, przy coraz mniejszej ilości czasu i dlatego korzystają też z takiej usługi, jaką oferuje firma Just Chopped - mówił Borys Baran, prezes zarządu firmy Just Chopped podczas Food Show 2018.

- Just Chopped zajmuje się dostawą do klientów zestawów odmierzonych składników do gotowania wraz z przepisem, z których nasi klienci sami przygotowują sobie dania obiadowe i desery - mówił Borys Baran, prezes zarządu firmy Just Chopped.

Państwa działalność wpisuje się w trendy konsumenckie? - Zdecydowanie, widzimy po pierwsze bardzo szybki, dynamiczny rozwój sprzedaży żywności w kanałach online, widzimy, że ludzie bardzo chętnie eksperymentują w kuchni, poszukują nowych smaków, poszukują nowych rozwiązań dla siebie przy coraz mniejszej ilości czasu i dlatego korzystają też z takiej usługi jaką oferuje firma Just Chopped. Dzięki temu mogą ominąć – po pierwsze zakupy, po drugie – wyszukiwanie przepisów i pomysłów na dania obiadowe – tłumaczył Borys Baran.

– Obecnie w każdym tygodniu mamy w ofercie siedem dań obiadowych i dwa desery. Oferta zmienia się tygodniowo, jednak najpopularniejsze dania zawsze wracają. Sama baza przepisów, która się cały czas rozwija, liczy ponad 400 propozycji. Najpopularniejszymi – według naszej obserwacji – są dania kuchni azjatyckiej czy szeroko rozumianej kuchni świata, ale jednocześnie trochę nostalgicznie grając na sercach i żołądkach naszych klientów oferujemy dania naszych babć i mam i to również jest bardzo popularne – dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    7,96

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane