Food Show 2018: Porozmawiamy o zdrowej żywności - "Superfoods - trend wpisany w idee wellness, fit i eko"

www.portalspozywczy.pl 6 marca 2018 11:06

Superfoods typu - chia, jagody goji, chlorella – czy to jeszcze moda a może już trend? I czy super żywność jest sposobem na wieczną młodość i urodę? Jak promować tę kategorię? - na te i wiele innych pytań eksperci postarają się odpowiedzieć podczas debaty "Superfoods - trend wpisany w idee wellness, fit i eko", która odbędzie się w ramach Food Show 2018 12 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Producenci i dystrybutorzy superfoods a także eksperci rynkowi będą rozmawiać o tym, że trenerki i fit blogerki nakręcają rynek super-żywności oraz o teorii "kupuję zdrową żywność, więc jestem dobrym człowiekiem, czyli konsument jako superbohater. Zapytamy również producentów o ich plany współpracy w celu budowy i promocji nowego segmentu prozdrowotnego.

Udział w debacie zapowiedzieli:

· Zuzanna Antecka, dietetyk, psycholog, autorka serwisu szpinakrobibleee.pl

· Michał Czerwiński, prezes zarządu, Purella Food Sp. z o.o.

· Radosław Łodziato, dyrektor finansowy Intenson Europe Sp. z o.o.

· Michał Maciejewski, Strategy Director, Pitted Cherries

· Czesław Meus, Stowarzyszenie „Polska Ekologia”

Będzie inspirująco! Zobacz pełną agendę Food Show 2018!

WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

Food Show 2018 rozpocznie się w niedzielę 11 marca. Będzie to dzień otwarty dla publiczności / mieszkańców Śląska, dla których przygotowujemy warsztaty, degustacje, live cooking, strefy smaku i doświadczenia, spotkania z mistrzami kuchni i blogerami kulinarnymi.

W ramach dni dla profesjonalistów (12-13 marca 2018 r.) odbędą się debaty i dyskusje branżowe z udziałem szefów kuchni, firm gastronomicznych, spożywczych, oraz dostawców. Będą im towarzyszyć wystawy, ekspozycje, prezentacje produktów żywnościowych, degustacje, pokazy gotowania, warsztaty kulinarne. Podczas Food Show zapraszamy także na V edycję GASTROSILESII, która po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w ramach II edycji Food Show.

Podczas Food Show odbędzie się także wieczorna Gala, w czasie której wręczymy nagrody Food Show Star dla najlepszych produktów i dla najlepszych dostawców HoReCa. W ramach Food Show, po raz drugi już, odbędzie się Megawieczór Kulinarny. Znani i cenieni szefowie kuchni przygotują na oczach gości swoje popisowe dania.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,88

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane