Food Show: Powinniśmy być dumni z polskiej kuchni, ale skończmy z babunią na etykiecie

www.portalspozywczy.pl 13 marca 2018 14:02

Food Show: Powinniśmy być dumni z polskiej kuchni, ale skończmy z babunią na etykiecie Wojciech Osiński, autor bloga TastePoland

- Powinniśmy być dumni z polskiej kuchni. Jednak dzisiaj musi być ona podana w nowoczesny sposób, żeby nowi konsumenci chcieli po nią sięgać. Skończmy z babunią na etykiecie! - mówił Wojciech Osiński, autor bloga TastePoland podczas Food Show 2018 w Katowicach na debacie zatytułowanej „Mała kulinarna ojczyzna – klienci chcą jeść to, co najlepsze w okolicy”.

Wojciech Osiński, autor bloga TastePoland podczas Food Show 2018 podkreślał, że polska tradycyjna kuchnia to nasze dziedzictwo, z którego możemy i powinniśmy być dumni. Jednak jego zdaniem należy skończyć z tzw. babunią na etykiecie do promowania dobrej jakości tradycyjnych produktów.

- Ta kuchnia musi podana w nowoczesny sposób, żeby konsumenci byli nią zainteresowani. Dzisiaj konsumenci, Millenialsi mają zupełnie inne podejście do jedzenia niż starsze pokolenia. Chcą doświadczać a nie po prostu tylko jeść - mówił Wojciech Osiński.

I przyznał, że widzi, że ta oferta gastronomiczna dla nowych, wymagających konsumentów rozwija się, na co dowodem są m.ni. targi śniadaniowe, hale targowe, które cieszą się coraz większą popularnością.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane