PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Gastrosilesia / Food Show 2018: Ostatnie miejsca dla producentów i dystrybutorów technologii i wyposażenia HoReCa

www.portalspozywczy.pl 6 lutego 2018 09:50

Gastrosilesia / Food Show 2018: Ostatnie miejsca dla producentów i dystrybutorów technologii i wyposażenia HoReCa Fot. PTWP

Zapraszamy do udziału w wielkim, gastronomicznym wydarzeniu Gastrosilesia / Food Show 11-13 marca 2018 r. w MCK w Katowicach w charakterze wystawcy - miejsce dla producentów oraz dystrybutorów sprzętu, technologii i wyposażenia sektora HoReCa. To już ostatnie wolne miejsca na największym wydarzeniu tej branży na Południu Polski.

To już ostatnie wolne miejsca na największym wydarzeniu tej branży na Południu Polski.

Kliknij aby dołączyć / sprawdzić kto już do nas dołączył!

Food Show 2018 rozpocznie się w niedzielę 11 marca. Będzie to dzień otwarty dla publiczności / mieszkańców Śląska, dla których przygotowujemy warsztaty, degustacje, live cooking, strefy smaku i doświadczenia, spotkania z mistrzami kuchni i blogerami kulinarnymi.

W ramach dni dla profesjonalistów (12-13 marca 2018 r.) odbędą się debaty i dyskusje branżowe z udziałem szefów kuchni, firm gastronomicznych, spożywczych, oraz dostawców. Będą im towarzyszyć wystawy, ekspozycje, prezentacje produktów żywnościowych, degustacje, pokazy gotowania, warsztaty kulinarne. Podczas Food Show zapraszamy także na V edycję GASTROSILESII, która po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w ramach II edycji Food Show.

Podczas Food Show odbędzie się także wieczorna Gala, w czasie której wręczymy nagrody Food Show Star dla najlepszych produktów i dla najlepszych dostawców HoReCa. W ramach Food Show, po raz drugi już, odbędzie się Megawieczór Kulinarny. Znani i cenieni szefowie kuchni przygotują na oczach gości swoje popisowe dania.

WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane