Green Caffè Nero dołącza do najemców biurowca na Mokotowie

Autor: dlahandlu.pl 12 marca 2018 12:56

Sieć kawiarni Green Caffè Nero dołączyła do najemców biurowca Bobrowiecka 8. Lokal uzupełni ofertę gastronomiczną w budynku oraz rozszerzy wachlarz usług dostępnych w Kompleksie Bobrowiecka. Kawiarnia będzie zlokalizowana na parterze biurowca w narożnym lokalu od strony ul. Bobrowieckiej i budynku Bobrowiecka 6. Green Caffè Nero zostanie otwarta pod koniec drugiego kwartału 2018 roku.

– Pozyskanie sieci Green Caffè Nero jako naszego najemcy to kolejny krok w stronę uzupełnienia oferty usługowej biurowca Bobrowiecka 8. Kawiarnia dzięki doskonałej lokalizacji będzie dostępna nie tylko dla pracowników biur Bobrowieckiej 8 i 6, ale także dla gości z zewnątrz, tworząc idealne miejsce spotkań – mówi Dariusz Sokołowski, prezes zarządu Spectra Development. 

Green Caffè Nero ma obecnie 60 lokali w Polsce. Firma przykłada dużą uwagę do każdej nowej lokalizacji, nieustannie poszukując nietuzinkowych miejsc przy głównych ulicach miast, starych kamienicach z bogatą historią, w centrach handlowych oraz prestiżowych budynkach biurowych, za każdym razem pragnąc wpisywać się i podkreślać wyjątkowy charakter najbliższego otoczenia nowo otwartej kawiarni.

 – Cieszymy się z możliwości otwarcia naszej kawiarni w tej części Warszawy. Tutaj nas jeszcze nie było – mówi Adam Ringer, Prezes Green Caffè Nero.

 Budynek Bobrowiecka 8 oferuje ponad 25 000 mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej i usługowej.

Budynek jest częścią zespołu urbanistycznego - Kompleksu Bobrowiecka, w skład którego wchodzą dodatkowo biurowiec Bobrowiecka 6 oraz apartamentowiec Bobrowiecka 10. Kompleks charakteryzuje szeroki wachlarz usług, który istotnie wpłynął na atrakcyjność dzielnicy dla jej użytkowników i mieszkańców. W budynkach przy Bobrowieckiej znajdują się sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    20,65

  • Śr

    11,93

  • Min

    9,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3987

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane