Grycan: Zakaz handlu w niedziele ma wpływ na lodziarnie

www.portalspozywczy.pl 22 marca 2018 09:25


Zbigniew Grycan poinformował, że już po dwóch niedzielach widać negatywny wpływ zakazu handlu w niedziele na lodziarnie Grycan. Chociaż lodziarnie mogą być w tych dniach otwarte, do galerii handlowych przyszło znacznie mniej klientów, przez co lodziarnie miały mniejsze obroty.

- Za wiele nie możemy powiedzieć, ponieważ dopiero minęły dwie niedziele bez handlu. Ale nie ukrywam, że już bardzo mocno odczuwamy skutki tego zakazu. Wysokość obrotów w niedziele była do tej pory u nas podobna do wysokości obrotów z całego tygodnia. Niedziele to dni, gdy wiele rodzin spaceruje razem, do tej pory spacerowały również po galeriach handlowych. Mogę powiedzieć, że w jednej lodziarni utarg z niedzieli objętej zakazem handlu wyniósł tylko 134 zł - mówił Zbigniew Grycan.

- Widzę, że się na nas to odbije oraz na innych lokalach gastronomicznych. Chcemy jeszcze przetestować kilka następnych niedziel, zanim podejmiemy decyzję o ewentualnym zamknięciu wybranych lodziarni zlokalizowanych w galeriach handlowych - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,10

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane