#KatowickieKilometryDobra na Food Show 2018

www.portalspozywczy.pl 8 marca 2018 14:37

11 marca podczas Food Show wspieramy akcję dobroczynną #KatowickieKilometryDobra, z której całkowity dochód zostanie przekazany dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

KilometryDobra.pl to ogólnopolska kampania, w której organizacje zbierają środki na wyznaczony cel przez 3 miesiące (od 1 marca do 3 czerwca). Zebrane fundusze zostaną wymienione na monety 1 zł, a podczas finału akcji na rynku w Katowicach zostaną wyklejone na specjalnej taśmie! Będzie to jednocześnie oficjalna próba pobicia Rekordu Guinessa w najdłuższym ułożonym ciągu monet o jednym nominale, oraz nasza próba pobicia rekordu w czynieniu dobra!

Odwiedź specjalne stoisko Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów na Food Show 2018 i dowiedz się więcej, oraz odwiedź naszą stronę i wesprzyj nas!

Food Show to trzy dni wielkiej imprezy kulinarnej (11-13 marca), która odbędzie się na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach! AGENDA, REJESTRACJA I WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,88

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane