Mała kulinarna ojczyzna – klienci chcą jeść to, co najlepsze w okolicy

www.portalspozywczy.pl 30 stycznia 2018 09:34

Kuchnie zagraniczne już zdobyły, co miały do zdobycia. Teraz czas na polskie smaki - o tym chcemy porozmawiać podczas debaty pt. "Mała kulinarna ojczyzna – klienci chcą jeść to, co najlepsze w okolicy", która odbędzie się w ramach Food Show 2018 (11-13 marca, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach).

Podczas debaty będziemy rozmawiać o tym, że turystyka kulinarna w Polsce rośnie w siłę oraz zastanowimy się kto przyjeżdża do naszego kraju i czego chce spróbować. Omówimy założenia szlaków kulinarnych i przyjrzymy się ich znaczenie w rozwoju turystyki w regionach. W centrum naszego zainteresowania znajdzie się także polska kuchnia i powrót do narodowej klasyki kulinarnej, w której tak naprawdę jeszcze nie zasmakowano. Zastanowimy się, które potrawy i produkty są faktycznie polskie. W ramach podsumowania zastanowimy się także czy lokalni dostawcy rozdają karty.

Będzie inspirująco! Zobacz pełną agendę Food Show 2018!

WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

Food Show 2018 rozpocznie się w niedzielę 11 marca. Będzie to dzień otwarty dla publiczności / mieszkańców Śląska, dla których przygotowujemy warsztaty, degustacje, live cooking, strefy smaku i doświadczenia, spotkania z mistrzami kuchni i blogerami kulinarnymi.

W ramach dni dla profesjonalistów (12-13 marca 2018 r.) odbędą się debaty i dyskusje branżowe z udziałem szefów kuchni, firm gastronomicznych, spożywczych, oraz dostawców. Będą im towarzyszyć wystawy, ekspozycje, prezentacje produktów żywnościowych, degustacje, pokazy gotowania, warsztaty kulinarne. Podczas Food Show zapraszamy także na V edycję GASTROSILESII, która po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w ramach II edycji Food Show.

Podczas Food Show odbędzie się także wieczorna Gala, w czasie której wręczymy nagrody Food Show Star dla najlepszych produktów i dla najlepszych dostawców HoReCa. W ramach Food Show, po raz drugi już, odbędzie się Megawieczór Kulinarny. Znani i cenieni szefowie kuchni przygotują na oczach gości swoje popisowe dania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,31

  • Min

    0,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8714

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 684371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane