Nowe restauracje North Fish z opcją delivery

www.portalspozywczy.pl 23 marca 2018 11:09

Od 12 marca North Fish zwiększył ilość restauracji oferujących opcję delivery z trzech do piętnastu lokali. Teraz można zamawiać ryby i inne produkty sieci za pomocą serwisu Pyszne.pl w kilku miastach w Polsce – Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Lublinie i Białymstoku.

W listopadzie ubiegłego roku North Fish uruchomił kanał delivery w Warszawie w Arkadii, Złotych Tarasach oraz Blue City.

Segment dostaw jedzenia do domu rośnie nieprzerwanie od kilku lat z roku na rok zwiększając dynamikę. North Fish jako marka stawiająca na szybki rozwój i będąca na bieżąco z trendami na rynku gastronomicznym postanowiła odpowiedzieć na potrzeby swoich gości oraz ich zmieniające się nawyki żywieniowe i wprowadzić możliwość zamówienia swoich posiłków z dostawą do domu lub pracy. Postawiliśmy na współpracę z Pyszne.pl wiodącą w Polsce platformą online poprzez którą nasi goście mogą w szybki i prosty sposób zamówić swoje ulubione dania z North Fish. Zamówienia mogą być składane przez platformę internetową czy aplikację mobilną a każdy gość ma do wyboru różne formy płatności; online, gotówką lub kartą przy odbiorze. Na dzień dzisiejszy oferta dostawy jest dostępna w 15 naszych restauracjach w 8 miastach w Polsce; w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Lublinie i Białymstoku. Będziemy intensywnie rozwijać ofertę dostawy pod względem mobilnym, operacyjnym i obszarowym dlatego w perspektywie kilku następnych miesięcy zamawianie posiłków z North Fish będzie dostępne dla naszych Gości w kolejnych miastach w Polsce – mówi Michał Gałyński, dyrektor operacyjny w North Food Polska S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane