Pizza Hut Delivery z pierwszą restauracją w Szczecinie

Autor: dlahandlu.pl 26 marca 2018 14:15

28 marca sieć restauracji Pizza Hut zaprosi mieszkańców Szczecina na otwarcie pierwszej w tym mieście restauracji Pizza Hut Delivery. Lokal oferuje najpopularniejsze smaki Pizza Hut z dostawą w 30 minut.

Nowa restauracja mieści się w Centrum Handlowym Stara Cegielnia, przy ul. Przyjaciół Żołnierza 128A. Lokal zajmie powierzchnię 122 mkw. 

Pizza Hut Delivery to pierwsza restauracja tego konceptu w Szczecinie. Usługa jest odpowiedzią na oczekiwania Gości Pizza Hut, dla których atrybut czasu jest jednym z najistotniejszych czynników przy wyborze posiłku.

Pizza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby prawie 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 roku AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,88

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane