Rajskie Jadło z 7. lokalem w Łodzi

Autor: dlahandlu.pl 8 marca 2018 14:08

Rajskie Jadło, którego znakiem rozpoznawczym są domowe, sycące obiady w przystępnych cenach, dołączyło do grona najemców Sukcesji, łódzkiej galerii zlokalizowanej przy Alei Politechniki 1. Poszerzyło tym samym ofertę food courtu o klasyczne dania kuchni polskiej.

 

 – Jesteśmy bardzo zadowoleni z debiutu w Sukcesji. Zarówno frekwencja, jak i obroty są powyżej naszych oczekiwań – informuje Konrad Podkówka z Rajskiego Jadła.

Rajskie Jadło w Sukcesji zajęło narożny lokal w food courcie, obok Burger Kinga, a naprzeciwko sklepu Sinsay. To już 7. lokal tej działającej od 16 lat łódzkiej sieci. 
Całość liczy aż 110 mkw. – taka przestrzeń umożliwia nie tylko swobodną obsługę, ale daje także bardzo dobrze zagospodarowane zaplecze, pozwalające na przygotowanie wszystkich dań od podstaw, gdyż Rajskie Jadło nie korzysta z półproduktów.

Punkty, w których działa Rajskie Jadło to: rynek Manufaktury, Galeria Łódzka, Port Łódź, ul. Zachodnia 27, ul. Traktorowa 63 oraz galeria Focus Mall, znajdująca się w Piotrkowie Trybunalskim. Od lutego polskiej kuchni można spróbować także w Sukcesji. To już 7. lokal tej działającej od 16 lat łódzkiej sieci. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3903

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane