Restauracja Olimp pojawi się w Jaworznie

Property News 25 marca 2015 13:19

Grupa Gastromall sfinalizowała umowę najmu na nową lokalizację w Centrum Handlowym Galena w Jaworznie. Na 93 mkw. powstanie restauracja Olimp, najbardziej rozpoznawalna marka Grupy. Galeria handlowa Galena powstaje w samym centrum Jaworzna przy ulicy Grunwaldzkiej w miejscu dawnego szybu kopalnianego. Otwarcie planowane jest na jesień 2015 r.

Grupa Gastromall posiada już 3 restauracje na terenie Śląska (2 w Gliwicach, CH Arena oraz Europa Centralna oraz 1 w Katowicach, Centrum Biurowe Francuska).

W chwili obecnej sieć Olimp to 32 lokale w systemie samoobsługowym, w stałej cenie za 100 g jedzenia. W pierwszych 3 miesiącach tego roku otwarto już trzy restauracje (Olimp Avia Software Park, Kraków, Olimp Gemini Park, Tarnów, Olimp Tarasy Zamkowe, Lublin).

W najbliższych tygodniach planowane są otwarcia w Krakowie i Toruniu, w kolejnych miesiącach tego roku lokale w Warszawie, Łodzi i Ostrołęce.

Grupa Gastromall dynamizuje prace nad rozwojem konceptu Companeros; w kilku formatach dopasowanych do atrakcyjnych, zróżnicowanych lokalizacji (centra handlowe, pasaże, główne ulice).

Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych w tym najbardziej rozpoznawalnych - Olimp, Companeros i Lovit.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane