Słony Spichlerz – Restaurant Market ruszy w Gdańsku

Autor: dlahandlu.pl 15 marca 2018 12:16

Za parę miesięcy otworzy się pierwsza część inwestycji Deo Plaza na gdańskiej Wyspie Spichrzów, a w niej nowy koncept restauracyjny Słony Spichlerz – Restaurant Market, który połączy pod jednym dachem kilkunastu lokalnych i ponadlokalnych restauratorów.

 Słony Spichlerz będzie funkcjonował w systemie niemalże całodobowym - część przestrzeni będzie udostępniania od godzin porannych na śniadania, a w weekendy całość będzie czynna do późnych godzin nocnych. Restauracja serwująca polskie frykasy, zlokalizowana na 1 piętrze zamykać się będzie na zaledwie 4 godziny w przeciągu doby, funkcjonując w systemie 20/24 h. Większość serwowanych dań nie przekroczy kwoty 29 PLN.

Inspirowane food hallami wnętrze, zaprojektowane przez warszawską pracownię Belotto Design, pomieści ponad 300 osób na ok 1000 mkw. powierzchni w trzech salach i dwóch ogródkach 

W celu realizacji Słonego Spichlerza inwestorzy zdecydowali się na nawiązanie współpracy z firmą Chef Patron i Rafałem Wronką.

Oferta barowa na pierwszym piętrze Słonego Spichlerza zostanie oparta o polskie nalewki, wina oraz szeroką ofertę aperitif. 

Otwarcie obiektu planowane jest na lato 2018 wraz z uruchomieniem pierwszej części inwestycji Deo Plaza.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane