PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Spodek i MCK z mocną ramówką na sezon wiosna/lato 2018

Autor: dlahandlu.pl 23 stycznia 2018 14:55

Spodek i MCK z mocną ramówką na sezon wiosna/lato 2018

Od koncertów gwiazd, festiwali muzycznych i kabaretów, poprzez targi, konferencje i spotkania branżowe, aż po widowiska sportowe – PTWP Event Center w sezonie wiosenno-letnim po raz kolejny stawia na różnorodność organizowanych w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym wydarzeń. Rozwija się także codzienna dostępność obiektów, m.in. za sprawą działającej od kilku miesięcy restauracji EMCEK meet&eat oraz stale poszerzanej oferty lodowiska.

– W 2017 roku w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyło się ponad 500 wydarzeń, z udziałem, tak jak zakładaliśmy, blisko miliona osób. Dziękując za tak liczne zainteresowanie, zapewniamy, że także w najbliższych miesiącach każdy będzie mógł spośród proponowanej przez nas oferty wybrać coś dla siebie. Z jednej strony będą to sprawdzone hity, które wracają do Spodka i MCK cyklicznie, z drugiej – całkiem nowe wydarzenia, wykorzystujące potencjał obu obiektów. Zachęcamy również do aktywności takich jak: basen, siłownia, sala gimnastyczna czy lodowisko, a także do odwiedzania otwartego codziennie w MCK bistro – mówi Marcin Stolarz, prezes PTWP Event Center, zarządcy obiektów.

To właśnie w działającym od kilku miesięcy bistro EMCEK meet&eat 23 stycznia br. zaprezentowano ramówkę wydarzeń, zaplanowanych w Spodku i MCK na najbliższe pół roku. W katowickich obiektach obędzie się ponad 250 imprez o różnym charakterze. Spodek rozbrzmiewać będzie muzyką gwiazd z Polski i z zagranicy. Obok koncertów i festiwali muzycznych nie zabraknie również rozrywki kabaretowej, a także imprez sportowych.
W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbywać się będą kongresy, konferencje, spotkania, festiwale i targi. W przestrzeni obiektu, sprzyjającej organizacji wydarzeń muzycznych, podobnie, jak na przestrzeni ostatniego roku, będą miały miejsce również koncerty.

W harmonogramie wydarzeń muzycznych przewidzianych na najbliższe miesiące w obu obiektach znajdują się m.in.: festiwale – Metalmania, Tauron Nowa Muzyka, musical Metro, koncerty – Atmasfera Cugowscy, Hans Zimmer Tribute Show, Judas Priest i Megadeth, Koncert Muzyki Filmowej, Kortez z zespołem, One Oni Kobietom, The Australian Pink Floyd Show. Swoje kolejne edycje będą miały 4 Design Days, Food Show, Kongres Wyzwań Zdrowotnych i Śląski Dzień Zdrowia, a także Europejski Kongres Gospodarczy i European Start-up Days.
Na fanów mocnych wrażeń i sportowych emocji czekają: Aleja Gwiazd Siatkówki
z pożegnaniem Michała Winiarskiego, Intel Extreme Masters, mecze GKS Katowice ze Skrą Bełchatów oraz Jastrzębskim Węglem, a także Profi Auto Show.
Katowickie obiekty gościć będą również m.in.: III Kongres Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych, 23. Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia – Innowacyjna Ochrona Zdrowia, 48. Kongres Naukowy Polskiego Towarzystwa Urologicznego, XIX Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz XLIX Zjazd Okulistów Polskich.


  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane