Tomasz Jakubowski przeprosił Da Grasso za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji

Autor: dlahandlu.pl 2 września 2013 11:40

Proces z powództwa spółki Da Grasso, przeciw Panu Tomaszowi Jakubowskiemu, zakończył się rozstrzygnięciem na korzyść firmy Da Grasso.

Spółka wystąpiła o zaprzestanie rozpowszechniania nieprawdziwych  informacji, jakoby firma Da Grasso bezprawnie korzystała ze znaku
towarowego "da grasso" i uzyskała prawo ochronne do tego znaku w wyniku składania przez panią Karolinę Rozwandowicz niezgodnych z prawdą oświadczeń  oraz jakoby spółka stosowała nieuczciwe praktyki handlowe i  nadużywała pozycji dominującej wobec franczyzobiorców.

 

Wynikające z tego tytułu przeprosiny, ze strony Tomasza Jakubowskiego,  zostały opublikowane w łódzkim dodatku Gazety Wyborczej 23 sierpnia  2013 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • jan 2013-10-23 01:31:13

  <p>da grasso  to siec ktora nie chce sie rozwijac tylko jak najszybciej sprzedac bo zrozumiala ze nie przebrnie sprawy o znak towarowy. chciwy zarzad wyciagnie jeszcze troche kasy od glupich franczyzobiorcow ktorzy placa doslownie za wszystko i pocaluje ich w nos... sprzedajac siec w najlepszym wypadku chyba ze szybciej utraci prawa do znaku</p>

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,58

 • Śr

  3,45

 • Min

  2,38

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane