Woseba: Food Show buduje relacje w środowisku profesjonalistów HoReCa

www.portalspozywczy.pl 23 lutego 2018 11:59

Woseba: Food Show buduje relacje w środowisku profesjonalistów HoReCa Fot. materiały prasowe

- Food Show buduje relacje w środowisku profesjonalistów z branży HoReCa - mówi Roland Brylewski, dyrektor ds. sprzedaży w firmie Woseba, która ponownie została partnerem wspierającym Food Show. Podczas trzech dni imprezy Woseba zaprasza na pokazy baristyczne, prezentacje kaw Woseba Premium w nowych opakowaniach oraz degustację kawy.

- Tam, gdzie tworzą się relacje, kawa jest wszechobecna, pomaga w tym, by były one autentyczne i trwałe. W czasie ubiegłorocznego debiutu targów Food Show w Katowicach nasza kawa cieszyła się ogromną popularnością wśród uczestników tego wydarzenia. Jestem pewien, że druga edycja Food Show umocni te relacje i będzie doskonałą okazją do zaprezentowania naszego nowego wizerunku – tłumaczy dyrektor Woseby.

Na swoim stoisku Woseba przedstawi portfolio kaw ziarnistych, mielonych oraz rozpuszczalnych, a przede wszystkim będzie serwowała kawę, przy której bariści podzielą się fachową wiedzą.

- Branża HoReCa to wymagający klienci, doskonale znający swoje oczekiwania. Jestem przekonany o tym, że jakość naszych produktów, wynikająca z unikalnych receptur oraz doświadczenia w stosowaniu nowoczesnych technologii do tradycyjnego, długiego procesu prażenia, kolejny raz spotka się z uznaniem profesjonalistów – mówi Roland Brylewski.

Food Show - wielki event kulinarno-gastronomiczny, odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Na Food Show spodziewamy się ponad 2 tys. gości biznesowych z branży spożywczej i gastronomicznej.

WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,08

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane