REKLAMA
REKLAMA

15 sklepów Kefirek zmienia szyld na Spar

Autor: www.dlahandlu.pl 30 maja 2015 20:12

15 sklepów Kefirek zmienia szyld na Spar fot. za www.kefirek.pl


28 maja sieć sklepów Kefirek podpisała umowę franczyzową z siecią Spar. Wkrótce rozpocznie się proces rebrandingu 15 sklepów własnych sieci.


REKLAMA

– Kompleksowość oferty, czyli warunki handlowe i organizacja łańcucha dostaw oraz pakiet działań poprawiających  efektywność sklepów, stały się kluczowym argumentem za podpisaniem umowy z siecią Spar – podkreśla prezes Kefirka Sławomir Rupikowski.

– Zaufanie, jakim obdarzyli nas zarząd i właściciele sieci Kefirek, to bardzo duże wyróżnienie i docenienie naszych działań zmierzających do poprawy oferty franczyzowej. Cieszymy się, że do dwóch działających już w Krakowie sklepów Spar (przy ulicy Bajecznej i Strzelców-Reduta) dołączy 15 nowych sklepów – stwierdza prezes Spar Polska Rober Paździor.

– Rozmawialiśmy o tym z zarządem sieci Kefirek od dłuższego czasu. Wierzę, że połączenie pozycji sieci na lokalnym rynku z możliwościami, które oferuje system SPAR, sprawią iż sklepy własne sieci staną się liderem krakowskiego rynku w jakości obsługi klienta. To także kamień milowy w rozwoju sieci Spar na rynku województwa małopolskiego – dodaje przewodniczący rady nadzorczej Leszek Bać. 

- To wydarzenie wpisuje się doskonale w trendy, które zauważamy na rynku. Według wielu analityków, ten rok będzie kontynuacją procesów związanych z poszukiwaniem właściwego partnera przez sklepy. Właściciele sklepów czują, że „samotnie” bez wsparcia dużego partnera ich byt może być zagrożony. Widać już od pewnego czasu, że z coraz większą świadomością właściciele sklepów podchodzą do wyboru sieci. Oczekiwania wzrastają i nie chodzi już tylko o warunki handlowe i korzyści finansowe ale przede wszystkim o  działania związane z prowadzeniem sklepu, szczególnie organizacji łańcucha dostaw oraz systemu promocji dla klientów które muszą służyć podnoszeniu konkurencyjności ich sklepu - podsumowuje spółka Spar.

 SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

 

 

  • malagosa 2015-08-20 22:57:29

    warzywa im się mocno zepsuły. reszta na razie wygląda tak samo.

  • szo 2015-06-10 14:10:19

    Spar to fundusze, koncepcja i kapitał nie pochodzi z Polski.

  • rob 2015-06-06 10:12:15

    spar to polski kapitał, a więc polskie sklepy,

ZOBACZ WSZYSTKIE (8)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA