REKLAMA
REKLAMA

65 proc. lokali w galerii Jarmarku Podgórzańskiego jest już wynajęte

Autor: JM/dlahandlu.pl 30 marca 2011 10:56

Ponad 65 proc. lokali w galerii Jarmarku Podgórzańskiego jest już wynajęte, a 12 proc. jest zarezerwowane. Wśród najemców są kupcy z Gorlic, Nowego Sącza, Ciężkowic, Szymbarku, Kobylanki, Libuszy, Michałowic k/ Krakowa, Krygu oraz z Ropicy Polskiej.

REKLAMA

Jak czytamy na stronie inwestycji, duże zainteresowanie budzi możliwość handlu na placu i pod wiatą. Handlowcy pytają o ceny oraz warunki sprzedaży. W chwili inwestor oczekuje na uchwałę rady miasta, która określi wysokość i warunki poboru opłaty targowej na wszystkich placach targowych w Gorlicach.

- W ostatnim czasie pojawiła się bardzo ciekawa propozycja jednego z rolników prowadzącego duże gospodarstwo mleczne. Zaproponował uruchomienie na Jarmarku Pogórzańskim mlekomatu - urządzenia, z którego można kupić „mleko prosto od krowy". Jest to coś nowego na rynku gorlickim, ale z uwagi na możliwość zakupu świeżego, pełno procentowego mleka, może cieszyc się dużym zainteresowaniem - pisze Aleksander Kubiak, dyrektor administracyjny Jarmarku.

Inwestorem przedsięwzięcia jest Krzysztof Kronenberger. Budowa Jarmarku Pogórzańskego to inwestycja, której założeniem programowym jest zapewnienie możliwości handlu w różnych formach - w indywidualnych lokalach, pod wiatą, ale również „z samochodu" i „z koszyka".


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA