PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Bankomaty Cashzone powstaną przy kioskach RUCHu

Autor: dlahandlu.pl 29 czerwca 2017 09:40

Cardtronics, własciciel marki Cashzone, wspólnie z RUCH S.A. uruchamiają pilotażowy projekt instalacji bankomatów przy kioskach i salonikach RUCH. Do końca roku planowane jest zainstalowanie kilkudziesięciu bankomatów na terenie całego kraju.

Cardtronics, do którego należy w Polsce sieć nawiązał z RUCH S.A. współpracę, która zakłada zainstalowanie do końca bieżącego roku kilkudziesięciu bankomatów przy kioskach i salonikach RUCH.

Cardtronics jest obecny na polskim rynku od 2015 r. i stale rozwija swoją działalność biznesową.  - Chcemy wykorzystywać nasze międzynarodowe doświadczenie i oferować klientom w Polsce szybki, wygodny i bezpieczny dostęp do gotówki - mówi Maciej Żołyński, Dyrektor Generalny Cardtronics Polska.  

RUCH S.A. jest jednym z największych dystrybutorów prasy i jedną z największych sieci handlowych w Polsce. Sieć liczy obecnie 1800 punktów, które stają się minicentrami usług. Klienci przy okazji robienia zakupów mogą nadać i odebrać paczkę, doładować telefon, opłacić dowolne rachunki, wpłacić gotówkę na rachunek bankowy, kupić polisę ubezpieczeniową, wziąć pożyczkę, a w niedalekiej przyszłości również wypłacić gotówkę z bankomatu.

Jak wynika z analiz portalu Cashless.pl, na koniec marca 2017 r. w Polsce funkcjonowały 22 982 bankomaty. To o 72 urządzenia mniej niż na koniec 2016 roku. Sieć Cashzone zwiększyła w tym czasie swoją liczbę bankomatów o ponad 30 urządzeń.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11493

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane