REKLAMA
REKLAMA

Będą szkolenia dla firm, które chcą założyć stronę internetową

Autor: Gazeta Wyborcza 8 października 2010 20:32

W tym roku w 2 miastach Polski (we Wrocławiu i Krakowie) odbędą się szkolenia, warsztaty i spotkania z agencjami. Google i Home.pl chcą przekonać przedsiębiorców, że internet przynosi korzyści. Chcą też pokazać, jak zdecydować o odpowiedniej formie obecności w internecie - podaje Gazeta Wyborcza.

REKLAMA


Akcja skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. Badania SMG/KRC pokazują, że większość przedsiębiorcó uważa, że nie potrzebuje strony internetowej (24 proc.). Przedsiębiorcy uważają, że prowadzą zbyt małą działalność o lokalnym charakterze. Niektórzy przyznają, że chętnie by skorzystali z internetu, gdyby tylko mieli pracownika, który mógłby się tym zająć (41 proc.). I gdyby było to darmowe (38 proc.) i zwiększało sprzedaż (37 proc.). 

Akcję Internetowa Rewolucja Google wraz z Home.pl prowadzi pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i PKPP Lewiatan Jej celem jest umożliwienie każdej polskiej firmie wypróbowania internetowych narzędzi, które pozwolą jej stworzyć pierwszą stronę internetową i wypróbować reklamę w internecie za darmo. Można m.in. dodać firmę do Miejsc Google, stworzyć pierwszą stronę internetową wspólnie z Home.pl i otrzymać 250 zł na pierwszą reklamę w internecie. Więcej o akcji na stronie google.pl/rewolucja


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12399

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA