REKLAMA
REKLAMA

Bezpłatne szkolenia dla właścicieli małych sklepów na Śląsku

Autor: www.dlahandlu.pl 22 listopada 2013 09:59

Rusza projekt "Profesjonalne zespoły sprzedażowe małych sklepów Województwa Śląskiego", w ramach którego Fundacja Pracy organizuje bezpłatne szkolenia dla właścicieli małych sklepów z województwa śląskiego lub ich pracowników. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Człowiek - najlepsza inwestycja".

REKLAMA
- Wspieranie drobnego handlu jest ważną działalnością nie tylko ze względów ekonomicznych, ale też społecznych. Małe sklepy to ważny element gospodarki, miejsca pracy dla wielu osób oraz często ośrodki, wokół których toczy się lokalne życie. Tymczasem, jak wskazują badania, placówki objęte naszym projektem potrzebują szczególnego wsparcia m.in. ze względu na rosnącą ilość hipermarketów i dyskontów. Liczymy, że oferowane szkolenia pomogą we wzroście konkurencyjności tych jednostek gospodarczych, co przyczyni się do rozwoju gospodarczego regionu - mówi Agnieszka Kopel, specjalista ds. szkoleń i doradztwa.

Na szkoleniu bedzie się można dowiedzieć jak: trafnie dopasować asortyment do potrzeb klientów, efektywnie eksponować towary na półkach sklepowych, skutecznie aranżować witrynę sklepu by przyciągała uwagę klientów, stworzyć poczucie więzi między klientem a placówką handlową, wykorzystywać działania promocyjne wpływające na wzrost sprzedaży.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12518

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA