REKLAMA
REKLAMA

Centrum Handlowe w Lęborku trafi w ręce kupców

Autor: lebork24.info 15 kwietnia 2011 12:18

Miasto zamierza sprzedać wszystkie pawilony handlowe znajdujące się w Centrum Handlowym (dawne targowisko miejskie). Dzięki temu teren ten zostanie sprywatyzowany - podaje portal lebork24.info.pl.

REKLAMA
Dla kupców, którzy tam prowadzą działalność to dobrze i źle. Nie będą już musieli martwić się o to, że miasto wypowie im dzierżawę, którą mieli podpisaną na okres 10 lat i nie będą musieli również płacić samej dzierżawy. W zamian staną się właścicielami gruntów, a to niesie za sobą koszta związane z utrzymaniem porządku na tym terenie- pisze portal.

Na poczet zapłaty, jaką będą musieli uiścić dzierżawcy, wliczone zostaną wkłady finansowe, jakie poniesiono przy budowie danego pawilonu. Oznacza to, że miasto sprzedawać będzie głównie grunty wraz z infrastrukturą. Na targowisku znajduje się ok. 200 pawilonów handlowych. W pierwszej kolejności sprzedawane będą obiekty od al. Niepodległości, ul. Targowej i Handlowej - znajduje się tam ok. 130 pawilonów. Następny etap to pawilony od ul. Węgrzynowicza.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA