Cukiernia Millenium na celowniku Krzysztofa Rutkowskiego

Autor: gazeta.pl 5 kwietnia 2012 15:16

13 ochroniarzy w kamizelkach "Rutkowski Patrol" wpadło do podrzeszowskiej cukierni i skrępowało pięciu innych ochroniarzy. Sprawę bada policja i prokuratura. Sześciu osobom postawiono zarzuty - informuje gazeta.pl.

Do zdarzenia doszło 3 kwietnia br. około godz. 3 w nocy w Strażowie. Właścicielami cukierni Millenium jest skonfliktowane małżeństwo, które jest w trakcie rozwodu i toczy spór o podział majątku. Z informacji, jakie dotarły do rzeszowskiej policji, wynika, że do cukierni próbowała wtargnąć grupa mężczyzn. Na miejsce wysłano policyjne patrole. Gdy funkcjonariusze pojawili się w cukierni, zobaczyli, że przed budynkiem leży pięciu skrępowanych kajdankami ochroniarzy, którzy pilnowali cukierni. Wcześniej wynajęła ich współwłaścicielka budynku - czytamy w gazeta.pl.

Jej mąż skontaktował się z kolei z biurem doradczym Krzysztofa Rutkowskiego. Policja twierdzi, że Rutkowski zlecił swojemu wspólnikowi wynajęcie firmy zewnętrznej, która miała w cukierni przeprowadzić negocjacje i wejść do środka. W nocy do Strażowa przyjechało 13 mężczyzn w kamizelkach "Rutkowski Patrol". Wybyli szyby w oknie, wyważyli drzwi, użyli gazu pieprzowego i siłą wtargnęli do środka. Potem skrępowali pięciu ochroniarzy i wyprowadzili na parking przed cukiernię - informuje gazeta.pl.

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12313

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane