REKLAMA
REKLAMA

Czerwona Torebka uruchamia kioski targowe

Autor: www.dlahandlu.pl 18 czerwca 2012 13:31

Na Placu Czerwona Torebka w Świebodzicach, Słupsku oraz Tomaszowie Mazowieckim stanęły pierwsze kioski targowe będące alternatywą dla tradycyjnego handlu. - Potocznie nazywane „szczękami", mają wzbogacić ofertę handlową pasaży Czerwona Torebka - informuje sieć.

REKLAMA
Zdaniem firmy, atrakcyjna cena wynajęcia kiosku, a także elastyczny czas trwania umowy (rozpoczynający się już od jednej doby) będą zachęta dla drobnych sprzedawców oferujących własne produkty takie jak świeże jajka, miód czy rośliny ozdobne.

Wprowadzenie drobnego handlu do przenośnych pawilonów pozwoli na urozmaicenie zakresu oferowanego asortymentu w pasażach.-  Jesteśmy przekonani, że nowe formy sprzedaży sprawią, iż Plac Czerwona Torebka spełni wkrótce funkcję lokalnego targowiska - uważają przedstawiciele sieci.

Czerwona Torebka to dynamicznie rozwijająca się grupa spółek z wieloletnim doświadczeniem w działalności handlowej oraz na rynku nieruchomości komercyjnych. Siedziba grupy mieści się w Poznaniu, ale zasięg jej działalności jest ogólnopolski.
Głównym celem grupy jest stworzenie sieci ustandaryzowanych, jednokondygnacyjnych pasaży handlowych, składających się z powtarzalnych modułów, tworzących lokale przeznaczone na wynajem.

Czytaj również: Dyrektor komercjalizacji Czerwonej Torebki: Aglomeracje też są naszym celem


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12382

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA