PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Delikatesy Picolla Italia rozwijają sieć

Autor: dlahandlu.pl 5 listopada 2010 12:29

Delikatesy Picolla Italia rozwijają sieć

Trzeci sklep Piccola Italia & Mediterraneo został otwarty na początku listopada przy ul. Emilii Plater w centrum Warszawy. Jest to nowatorski koncept sprzedaży jedynie jakościowych produktów śródziemnomorskich, głównie włoskich.

Produkty spożywcze od czołowych producentów z Włoch, Hiszpanii, Francji, i innych krajów dostarczane są bezpośrednio, eliminując zwykle długi łańcuch pośredników. Sklep oferuje zarówno produkty suche: makarony, sosy, oliwy, przyprawy ale także ma dział ze świeżymi wędlinami i serami.

Dotychczas delikatesy Picolla Italia miały swój sklep w Galeria Metro Bis, przy ul. KEN oraz na Sadybie, przy ul. Egejskiej. Teraz uruchomiły trzecią placówkę.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ms 2012-09-17 11:14:51

    Niech teraz nad jakością popracują. Zarówno jakością obsługi jak i świeżości produktów. O ile na początku było doskonale to teraz obkrojone popsute sery czy nieświeże a wręcz śmierdzące wędliny zdarzają się dość często, szczególnie na KENie. Do tego niezbyt miła obsługa. Panie "z fochem" obgadujące klientów :))) a do tego polityka "nie krojenia z innego kawałka" bo przecież zeschnięte resztki trzeba upchnąć. Produkty z Europy ale reszta ciągle z PRLu.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11415

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane