REKLAMA
REKLAMA

Delikatesy Premium powiększyły sieć o kilkanaście nowych placówek

www.portalspozywczy.pl 24 listopada 2014 10:00

W ciągu miesiąca na terenie całego kraju ruszyło kilkanaście placówek handlowych pod szyldem Delikatesy Premium.

REKLAMA

W Ulanowie na Podkarpaciu miało miejsce otwarcie Delikatesów Premium. Sklep znajduje się w starej zabytkowej kamienicy , której pomieszczenia na parterze powiększono i zamieniono na sklep spożywczy.

W tym samym dniu w oddziale łódzkim miało miejsce otwarcie Delikatesów Premium w miejscowości Kleszczów. Tydzień później otwarty został kolejny sklep, tym razem w Łodzi przy ul. Czechosłowackiej. Placówka należy do PSS Łódź.

Na początku października w oddziale Tomaszów ruszył sklep Ksawerego Michniaka „Delfin". Lokal przeszedł gruntowny remont, został powiększony oraz ustawiony zgodnie z nowym projektem. W tę samą sobotę w oddziale Gdańsk , w miejscowości Ryjewo otwarta została kolejna placówka w formacie Premium na Pomorzu.

Delikatesy Premium firmy Anmar ruszyły końcem października w Radymnie. Sklep został na nowo ustawiony, a towary podzielono na grupy asortymentowe.

Gminna Spółdzielnia w Domaradzu uruchomiła wspólnie ze spółką Nasz Sklep drugi sklep w formacie Premium w miejscowości Golcowa.

W tym samym dniu w Strzyżowie ruszyły drugie już w tym formacie Delikatesy Sezam. Sklep został powiększony o część magazynową , w celu powiększenia stoiska mięsno- wędliniarskiego, które obecnie mierzy 7,5 m długości.

W listopadzie uroczyście otwarto Delikatesów Premium w Sztumie. Liczący 90 mkw. powierzchni handlowej sklep położony jest w dzielnicy domków jednorodzinnych i oferuje blisko 4500 pozycji asortymentowych.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA