PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Delikatesy Sezam: sieci dyskontowe największym zagrożeniem dla tradycyjnego handlu

Autor: dlahandlu.pl 9 lutego 2011 07:54

Delikatesy Sezam: sieci dyskontowe największym zagrożeniem dla tradycyjnego handlu

- Rok 2010 w sklepach Delikatesów Sezam zakończyliśmy z dodatnim wynikiem finansowym. Pomimo spadkowych tendencji na rynku w handlu spożywczym nasze działania marketingowe i handlowe przyniosły oczekiwane skutki i obroty naszych sklepów w stosunku do roku poprzedniego wzrosły - powiedziała w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Katarzyna Skóra, kierownik biura Delikatesów Sezam.

Jej zdaniem najważniejszą przeszkodą blokującą rozwój handlu tradycyjnego jest szybki rozwój sieci dyskontowych. - Zamieszanie związane ze zmianą stawek Vat i podwyżkami cen na początku bieżącego roku również nie wpłyną pozytywnie na kondycję handlu detalicznego. Kolejnym zagrożeniem, jakie istnieje jest rosnące w Polsce bezrobocie , a co za tym idzie spadek siły nabywczej konsumentów - dodaje nasza rozmówczyni.

Sieć Delikatesy Sezam chce w tym roku powiększyć się o 50 sklepów. Jak informowaliśmy wcześniej, delikatesy chcą się pojawić na terenie województw świętokrzyskiego i lubelskiego. Kompleksowa oferta systemu franczyzowego obejmuje całość funkcjonowania placówki handlowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane