PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board
REKLAMA
REKLAMA

Do PSD przystąpiły trzy nowe spółdzielnie

Autor: www.dlahandlu.pl 8 maja 2012 09:30

Do PSD przystąpiły trzy nowe spółdzielnie

Stabilizacja i kontynuacja rozwoju współpracy ze spółdzielniami Społem w ramach Partnerskiego Serwisu Detalicznego po zmianach właścicielskich Grupy Tradis spowodowały przystępowanie do projektu kolejnych spółdzielni - informuje organizacja.

REKLAMA
Do PSD dołączyły 3 nowe spółdzielnie: z regionu Mazur PSS w Ornecie, z zachodu Polski PSS w Kędzierzynie Koźlu i z północy kraju PSS w Grudziądzu. Spółdzielnia Społem z Grudziądza rozmowy o przystąpieniu do projektu prowadziła blisko 3,5 roku, także decyzja i podpisanie umowy było mocno przeanalizowane. PSS z Kędzierzyna Koźle chce szybko wdrożyć umowę współpracy i pracować pełną parą ze względu na coraz bardziej konkurencyjny lokalny rynek i uciekający czas.

W ramach tych 3 spółdzielni przybyło grupie 36 nowych sklepów spożywczych o różnych formatach powierzchni, obecnie PSD liczy blisko 600 sklepów.

  • B.Judyta 2012-05-08 16:30:40

    Jeszcze nikt nie słyszał,aby w biznesie kapitalistycznym konkurencyjna firma za friko świadczyła korzystną pomoc drugiej firmie.Spółdzielcy Społemowcy ocknijcie się.Z pewnością chodzi o rozpracowanie i przejęcie waszych placówek.Żeby tylko ta współpraca nie wyszła wam bokiem jak będzie za póżno. Powodzenia! B.Judyta

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 6234

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA