REKLAMA
REKLAMA

Do PSD przystąpiły trzy nowe spółdzielnie

Autor: www.dlahandlu.pl 8 maja 2012 09:30

Do PSD przystąpiły trzy nowe spółdzielnie

Stabilizacja i kontynuacja rozwoju współpracy ze spółdzielniami Społem w ramach Partnerskiego Serwisu Detalicznego po zmianach właścicielskich Grupy Tradis spowodowały przystępowanie do projektu kolejnych spółdzielni - informuje organizacja.

REKLAMA
Do PSD dołączyły 3 nowe spółdzielnie: z regionu Mazur PSS w Ornecie, z zachodu Polski PSS w Kędzierzynie Koźlu i z północy kraju PSS w Grudziądzu. Spółdzielnia Społem z Grudziądza rozmowy o przystąpieniu do projektu prowadziła blisko 3,5 roku, także decyzja i podpisanie umowy było mocno przeanalizowane. PSS z Kędzierzyna Koźle chce szybko wdrożyć umowę współpracy i pracować pełną parą ze względu na coraz bardziej konkurencyjny lokalny rynek i uciekający czas.

W ramach tych 3 spółdzielni przybyło grupie 36 nowych sklepów spożywczych o różnych formatach powierzchni, obecnie PSD liczy blisko 600 sklepów.

 • B.Judyta 2012-05-08 16:30:40

  Jeszcze nikt nie słyszał,aby w biznesie kapitalistycznym konkurencyjna firma za friko świadczyła korzystną pomoc drugiej firmie.Spółdzielcy Społemowcy ocknijcie się.Z pewnością chodzi o rozpracowanie i przejęcie waszych placówek.Żeby tylko ta współpraca nie wyszła wam bokiem jak będzie za póżno. Powodzenia! B.Judyta

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
 • Max

  4,66

 • Śr

  3,24

 • Min

  2,20

» Produkty » Sklepy » Regiony

REKLAMA