REKLAMA
REKLAMA

Drugi sklep z Produktami Benedyktyńskimi pojawił się we Wrocławiu

Autor: dlahandlu.pl 29 kwietnia 2010 10:19

W ostatnich dniach otwarty został nowy sklep z produktami benedyktyńskimi Benedicite. Sklep znajduje się we Wrocławiu przy ul. Kilińskiego 26. Jest to druga placówka sieci we Wrocławiu. Pierwszy sklep znajduje się przy ul. Komandorskiej 53 T. Tym samym sieć realizuje swoją strategię rozwoju, polegającą na otwieraniu sklepów w dużych miastach.

REKLAMA

Sieć sklepów z produktami delikatesowymi powiększyła się od początku roku m.in. o sklep w Pruszkowie, a pod koniec ubiegłego roku uruchomiła placówki w Lublinie, Łodzi, Gnieźnie i Częstochowie (sklepy w Łodzi i Lublinie zostały uruchomione w galeriach handlowych). Sieć skupia ponad 40 placówek, docelowo ma być ich 100.

Koszt uruchomienia sklepu z produktami benedyktyńskimi wynosi ok. 100 tys. zł. Opłata licencyjna opiewa na 30 tys. zł, opłaty bieżące to 150 zł na fundusz marketingowy oraz 440 zł na obsługę informatyczną. Potencjalny franczyzobiorca sieci musi też dysponować lokalem o powierzchni 30-40 mkw. usytuowanym w centrum dużego miasta powyżej 100 tys. mieszkańców, przy ruchliwej, handlowej ulicy. Według przedstawicieli
sieci szacowany okres zwrotu z inwestycji w sklep Benedicite wynosi 1,5-2 lata.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13077

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA