REKLAMA
REKLAMA

Eden przyłącza 42 sklepy i rozmawia o kolejnych 58

Autor: www.dlahandlu.pl 30 lipca 2012 10:53

Eden przyłącza 42 sklepy i rozmawia o kolejnych 58

Sieć sklepów Eden wykonała rekordową ilość akwizycji przypadającą na jeden miesiąc. Według stanu na 26 lipca 2012 r. sieć podpisała 28 umów o uczestnictwie w sieci Eden, co się przekłada na przyłączenie 42 sklepów. Jest to rekord w historii firmy. Dodatkowo prowadzone są kolejne rozmowy akwizycyjne z 58 sklepami.

REKLAMA
Obecnie strategicznym terenem rozwoju sieci jest Warszawa i okolice. Obiecująco rozwija się współpraca z dużymi podmiotami typu PSS z terenu woj. mazowieckiego. Zarząd ma w swoich strategicznych zadaniach zamknięcie obecnego roku z liczbą 920 sklepów zrzeszonych w sieci.

Ponadto, sieć zakończyła proces weryfikacyjny ofert dotyczących informatyzacji sklepów. Analiza dotyczyła wyboru projektu wdrożenia jednolitego sytemu sprzedażowo - magazynowego oraz programów dodatkowych ułatwiających współpracę na linii: dostawca - sieć - sklep.

Do projektu zgłosiło się 9 firm z terenu całej Polski. W dniu 26 lipca 2012 r. zarząd podjął ostateczną decyzję o wyborze firmy Biapol z siedzibą w Warszawie.

Czytaj również: Waspol sprzedał 100 proc. udziałów SH Eden


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4252

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA