REKLAMA
REKLAMA

Ekspozycja leków często konsultowana jest z handlowcem

Autor: dlahandlu.pl 28 maja 2010 09:23

Leki OTC i suplementy diety są trudnym towarem, który wymaga specjalistycznej wiedzy. Dlatego zdarza się, że o ekspozycję tych produktów dbają specjaliści.

REKLAMA

- W naszym sklepie ułożeniem leków na półce zajmuje się przedstawiciel handlowy hurtowni zaopatrującej nas. Przeczytanie każdego opakowania kilkudziesięciu środków zajęło by zbyt dużo czasu. A i tak mógłby zdarzyć się pomyłki i jakiś lek mógłby znaleźć się w sąsiedztwie preparatów o innym działaniu - informuje sprzedawczyni ze sklepu działającego w Brwinowie.

Przedstawiciel handlowy porządkuje regał według przeznaczenia leków. Farmaceutyki znajdują się w strefie przykasowej. Na specjalnym regale.
Osobno stoją preparaty na ból, na gardło, na niestrawność, witaminy, plastry. Dodatkowo leki są ustawiane od najdroższego do najtańszego.

- Nie traktuję przedstawiciela handlowego zajmującego się lekami jako intruza, a raczej jako pomocnika. Uważam, że jemu także zależy na jak
najlepszej sprzedaży, więc stara się podnieść sprzedaż u mnie. Niestety nie mam porównania czy jest skuteczny, bo współpracuję z fachowcami od
wprowadzenia leków. Mogę powiedzieć, że nie narzekam na przychody z półki zdrowia - twierdzi sprzedawczyni.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12399

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA