Eurocash celuje w 12 tys. sklepów do końca roku

www.portalspozywczy.pl 5 marca 2014 18:15

Eurocash celuje w 12 tys. sklepów do końca roku

Priorytetem dla Eurocashu na 2014 rok jest zakończenie integracji z Tradisem. Celem jest też poprawa wyników finansowych oraz przyspieszenie rozwoju sieci franczyzowych. Na koniec tego roku sieć może liczyć ok. 12 tysięcy sklepów - mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Luis Amaral, prezes i główny udziałowiec giełdowej firmy Eurocash.

- Priorytetem jest po pierwsze zakończenie integracji z Tradisem. W obszarze logistyki zakończymy ją pod koniec roku i to jest obecnie nasz najważniejszy cel - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Luis Amaral.

- Poza tym chcemy przyspieszyć rozwój naszych sieci franczyzowych i partnerskich. Obecnie jest w nich łącznie ponad 10 tys. sklepów i myślę, że do końca roku ta liczba zbliży się do 12 tys. - dodaje.
  • DC 2014-07-30 14:44:30

    To prawda wybudx się z zimowego snu bo ludzie uciekają z Eurocashu poniewaz co to za hurtownia który tylko robi dla siebie a nie dla swoich partnerów???Dla was liczy sie sprzedac z zyskiem a dla Nas jako waszych partnerów to co???Oplaty,przeterminy,nie wyplacanie bonusow, zastraszanie... Dziekuje za takiego franczyzodawcę,który nie jest partnerem lecz oprawcą...sklepy będą odchodzić z DC,Groszka,Lewiatana czy Euro.

  • groszek 2014-03-08 17:33:53

    wybudź się człowieku i odejmij z 2 tysiące i nic nie dodawaj

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE



BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12608

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane