REKLAMA
REKLAMA

Family Frost poszukuje franczyzobiorców

Autor: portalspozywczy.pl 9 czerwca 2010 13:18

Frost, firma specjalizująca się w sprzedaży produktów mrożonych pod domem klienta, zapowiada inwestycje w marketing nowe produkty oraz rozszerzenie franczyzy.

REKLAMA


Family Frost działa na polskim rynku 18 lat. W tym czasie zdominował sprzedaż artykułów mrożonych w systemie liniowym. Zajmuje ¾ rynku, którego wartość oceniana jest na 75 mln zł.

Spółka planuje dalszy rozwój w naszym kraju i zwiększenie sprzedaży do 60 mln zł rocznie. - Z obecnych prawie 170 samochodów planujemy rozwój sieci sprzedaży do 250 aut - mówi Bogusław Kamiński.

Family Frost podobnie jak Eismann czy Schwan's to systemy sprzedaży polegające na sprzedaży liniowej. - To znaczy, że każdy z samochodów sklepów-mroźni jeździ w danym dniu tygodnia po tej samej trasie i zatrzymuje się w tych samych miejscach o tej samej godzinie - wyjaśnia prezes spółki.

  • były pracownik-jakub 2011-02-10 12:17:25

    Kto przy zdrowym umyśle podpisze z FF umowę franczyzy?Firma na skraju wydolności bez towaru, zaplecza,jeden człowiek w marketingu.Jakiś żart.Piszą iż posiadają 170 samochodów,z czego ponad 3/4 to jeżdżące trupy bez przeglądów.Szczerze po tym sezonie Family sprzedadzą za one dolars.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA