PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Firma handlująca żywnością może zmienić właściciela

Autor: MSP 6 września 2011 16:35

Jeden podmiot zainteresowany jest wzięciem udziału w aukcji dotyczącej zbycia przez resort skarbu udziałów w spółce Gastropol z Olsztyna, zajmującej się handlem artykułami żywnościowymi i przemysłowymi.

Do udziału w aukcji ustnej, która odbędzie się 7 września, dopuszczony został Krzysztof Dobrowolski.
Na początku sierpnia Ministerstwo Skarbu Państwa zaprosiło inwestorów do wzięcia udziału w aukcji dotyczącej zbycia udziałów spółki Gastropol z Olsztyna, zajmującej się handlem artykułami żywnościowymi i przemysłowymi. Cena wywoławcza sprzedawanego pakietu to 614,5 tys. zł.
Do Skarbu Państwa należy 100 proc. udziałów olszyńskiej firmy. MSP chce sprzedać walory spółki, stanowiące 85 proc. kapitału zakładowego.

Wcześniej, z powodu braku chętnych, ministerstwo skarbu odwoływało aukcje zaplanowane kolejno na: 13 maja, 30 czerwca i 22 grudnia 2010 roku oraz 21 lipca br.

Gastropol działa na rynku regionalnym. Koncentruje się na handlu artykułami żywnościowymi i przemysłowymi na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Wynajmuje też powierzchnie biurowe, handlowe i usługowe we własnych budynkach.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11446

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane