Franczyzobiorca Spar otwiera siódmy sklep pod tym szyldem

Autor: pr 1 marca 2016 09:21

Sieć sklepów spożywczych Spar uruchomiła kolejną placówkę. Sklep o powierzchni 290 mkw. i formacie Spar otwarto w miejscowości Milczany.

Mimo, że Milczany to niewielka miejscowość położona w powiecie sandomierskim, w województwie świętokrzyskim, oferta sklepu  nie różni się niczym od placówek Spar zlokalizowanych w większych miastach. W ofercie sklepu znajdują się produkty dostępne w dziale nabiałowym, piekarniczo-cukierniczym, owocowo-warzywnym, mięsno-wędliniarskim oraz przemysłowo-chemicznym. Sklep oferuje także możliwość skorzystania z punktu gastronomicznego w oferowanym franczyzobiorcom przez sieć koncepcie Bistro. Na miejscu wypiekane jest również pieczywo – franczyzobiorcy sieci coraz częściej korzystają z tej oferty.

Sklep w Milczanach  podobnie jak pozostałe sklepy Spar oferuje również produkty marki własnej Spar oraz wprowadzonej w 2013 roku marki Lubię.

– Placówka w Milczanach to już nasz siódmy sklep Spar. W sieci, która w całości opiera się na polskim kapitale czujemy się pewnie i bezpiecznie, dlatego zdecydowaliśmy się rozwijać nasze sklepy we franczyzie Spar – podsumowuje jeden z właścicieli sklepu Sebastian Kosiorowski.

 

 

 

 

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12737

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane