Gama ma sklep na Lubelszczyźnie

Autor: www.dlahandlu.pl 25 sierpnia 2011 12:23

Gama ma sklep na Lubelszczyźnie

Pierwszy sklep pod szyldem Gama w województwie lubelskim i piąty w Polsce został otwarty 24 sierpnia w Chełmie. Nowa Gama mieści się w Galerii Lwowskiej przy ul. Lwowskiej i działa na 350 mkw. powierzchni handlowej.

Oferta asortymentowa to blisko 5500 produktów spożywczych i podstawowych artykułów chemii gospodarczej.

- Jesteśmy zadowoleni, że jeden z pierwszych sklepów nowej sieci Gama i pierwszy na Lubelszczyżnie otwiera właśnie Społem w Chełmie. Żywimy nadzieję, że sklep po dostosowaniu do standardów Gamy, zwiększeniu oferty i podniesieniu jakości usług przypadnie naszym chełmskim klientom do gustu. Planujemy jeszcze w tym roku kolejne otwarcia sklepów pod szyldem Gama - mówi Krzysztof Zając , prezes zarządu PSS Społem w Chełmie.

Nad projektem utworzenia wspólnej sieci PSD i współpracujące z nim spółdzielnie pracowali od kilku miesięcy, tworząc od podstaw koncepcję marki, strategię jej rozwoju oraz znak i hasło handlowe. Kompletna wizja gotowa był wiosną, a już w czerwcu w Zakopanem ruszyła pierwsza placówka sieci Gama. Szyld Gamy można już zobaczyć także w Stąporkowie, Hajnówce i Kielcach.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11084

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane