REKLAMA
REKLAMA

Gdyńscy kupcy walczą o halę targową

Autor: Dziennik Bałtycki 18 maja 2010 09:58

"Szanowny kliencie! Mieszkańcu Żabianki! Swoim głosem możesz pomóc nam zapobiec likwidacji Hali Gulden!". Tak zaczyna się apel właścicieli 40 boksów w hali w Gdyni - informuje Dziennik Bałtycki.

REKLAMA
Już poparło go blisko 3 tys. klientów. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Żabianka", do której należy pawilon handlowy, postanowiła oddać go w ręce nowego dzierżawcy. Najpewniejszym kandydatem na razie jest jedna z sieci drogerii, która miałaby zająć 300 m kw. powierzchni, czyli blisko jedną trzecią hali.

Stowarzyszenie Kupców Gulden zapowiada, że hali bez walki nie odda. Hala daje zatrudnienie 70 osobom, które na utrzymaniu mają rodziny. Przez wszystkie lata regularnie i bez zaległości kupcy wpłacili do kasy spółdzielni łącznie 5,5 mln zł.

Prezes SM Żabianka twierdzi, że zależy mu, by hala zachowała obecny charakter targowiska, więc o miejsca pracy kupcy mogą być spokojni. Jest trzech oferentów, wśród nich Gulden, każdy dostanie takie same zapytania ofertowe i każdy ma równe szanse na wygraną - zapewnia prezes.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA