REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Grodzisk Wlkp.: Lokalny handel wypierany przez sklepy wielkopowierzchniowe

Autor: gloswielkopolski.pl 26 listopada 2015 09:44

Na terenie Grodziska Wielkopolskiego funkcjonuje obecnie 6 sklepów wielkopowierzchniowych. Zgodę  na powstanie takiego obiektu wydają władze miasta. Bardzo  często z  ich decyzją nie zgadzają się jednak mieszkańcy i grodziscy przedsiębiorcy - informuje gloswielkpolski.pl.

REKLAMA

Głośną dyskusję na ten temat wywołała informacja o  planach dotyczących powstania następnego, takiego obiektu.  W ubiegłym tygodniu podczas posiedzenia komisji  ds. Gospodarczych oraz Ładu i Porządku Publicznego omawiano kwestię wydania opinii w sprawie zmiany przeznaczenia terenów wzdłuż ulicy Zielonogórskiej w zakresie dopuszczenia lokalizacji obiektów wielkopowierzchniowych na tym terenie.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przy Zielonogórskiej miałaby powstać galeria o powierzchni około 7 tys. metrów kwadratowych.

Zdaniem Tadeusza Pankowskiego z Powiatowego Zrzeszenia Handlu i Usług burmistrz powinien zablokować możliwość budowy takich dużych obiektów i chronić drobny handel. Inaczej miasto całkowicie wymrze,  a jego centrum jeszcze bardziej się wyludni.
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,65

  • Śr

    3,26

  • Min

    2,47

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15941

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1215516

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA